Oto Kokpit

Yeni Çinli SUV 2020 Lynk & Co 05 Geliyor

Yeni Çinli SUV 2020 Lynk & Co 05 Geliyor

Çinlilerin Volvo ile iş birliğiyle ortaya çıkan markası Lynk & Co yepyeni Coupe SUV modeliyle sektöre bir aracını daha kazandırıyor. Yeni Lynk & Co 05 markanın Coupe SUV üyesi olarak üretildi ve prototip haliyle testleri yapılırken casus kameralara yakalandı. İşte detaylar…

2020 Lynk & Co 05

Lynk & Co, son iki yıl içerisinde 01, 02, ve 03 modelleriyle kullanıcının karşısına çıktı. Tasarımsal olarak diğer birçok otomobillerden ayrılan markanın araçları arasında şimdi de Lynk & Co 05 adlı model dahil olacak. Premium Coupe SUV sınıfında yer alacak bu araç için tasarımsal anlamda pek bir detay şuanlık yok. Fakat kamuflajlı görsellere baktığımızda Lynk & Co 05 led farları ve led stoplarıyla yine dikkatleri üzerine çekecek. Ön yüz tasarımı Lynk & Co 03’e fazlasıyla benzeyen bu aracın arka yapısı da güncel modellerden pek farklı değil. Büyük bir ihtimal yaşam alanı da benzer yapıda olacaktır.

2020 Lynk & Co 05 Ne Zaman Çıkacak?

Lynk & Co 05 kaputu altındaki verilere baktığımızda ise net olmamakla birlikte iki farklı ünitenin kullanılması bekleniyor. Birisi iki litrelik turbo benzinli motor olabilir. Bu motor 187 beygir güç sunuyor. 1.5 litrelik turbo benzinli ve elektrik destekli hibrit ünite ise 178 beygir güç sunacak. 7 ileri DCT çift kavrama şanzımanla geleceği de diğer beklentiler arasında yer alıyor.

Şimdilik 2020 Lynk & Co 05 hakkında aktaracağım bu kadar. Aracın lansmanı yapıldığı zaman yeniden ele alacağım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }