Oto Kokpit

Hakkımızda

Oto Kokpit, 20 Ocak 2014 tarihinde, otomobil blog yazarlığı konusunda 5 yılı aşkın tecrübesi bulunan Hasan Can BOZKURT tarafından kuruldu. Sitemizin amacı da sloganı da “kaliteli otomobil içerikleri”dir. Bu amaç doğrultusunda web sitemizde güncel otomobil haberlerini doğru, tarafsız ve en bol içeriklerle sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken Dünyanın en seçkin sanal otomobil gazetelerindeki bilgileri ve otomobil markalarının dijital danışmanlığını yapan firmalardan gelen basın bildirilerini harmanlayıp içerikleri oluşturuyoruz.

Sitemiz kurulduğu günden itibaren kalitesinden ve özgünlüğünden hiçbir şey kaybetmeden 6 yılı geride bıraktı. Bu süre zarfında sitemiz 10 milyonu aşkın tekil kullanıcıya ve 35 milyonu aşkın gösterim verilerine sizlerin sayesinde ulaştı.

Otokokpit’e en çok nereden girilmiş? (İlk 10 ülke)
1. Türkiye
2. ABD
3. Almanya
4. Rusya
5. Kuzey Kıbrıs ♥
6. Azerbaycan ♥
7- İngiltere
8- Fransa
9- İsviçre
10- Suudi Arabistan

Otokokpit’e en çok nereden girilmiş? (İlk 10 şehir)
1. İstanbul
2. Ankara
3. İzmir
4. Adana
5. Diyarbakır
6. Antalya
7- Bursa
8- Gaziantep
9- Mersin
10- Erzurum

Otokokpit ziyaret edilirken en çok kullanılan ilk 10 tarayıcı
1. Chrome
2. Safari
3. Internet Explorer
4. Android Browser
5. Firefox
6. Opera Mini
7- YaBrowser
8- Opera
9- Safari (in-app)
10- Nokia Browser

IMQS Sertifikalı Site

Oto Kokpit IMQS Belgesi

Belgenin orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya’da Oto Kokpit

* Sitemizde Yeni C serisinin Brabus kitine yer verdik ve dünyanın en popüler modifiye firmalarından birisi olan Brabus‘un resmi facebook sayfasında yer aldık.
brabus

 

*Almanların modifiye firması bitmez ve her yeni gelende yaptıkları ile ses getirir. MR-Racing firması da bunlardan birisi olarak öne çıktı. Bizde, sitemizde audi a7 üzerindeki modifiye çalışmasını yayınladık. Akabinde firmanın resmi facebook sayfasında yer aldık.
mr-racing

* 2015 Mart ayında Brabus 850 Coupe çalışmasına yer verdik. Daha önce facebook sayfasında sitemize yer veren Brabus, bu seferde bizi es geçmedi ve yine sitemize yer verdi.

brabus-2015

* Türkiye’nin en büyük jant üreticilerinden birisi olan Carre Wheels blog sayfası da sitemize yer verdi.

carre