Hakkımızda

Oto Kokpit, 20 Ocak 2014 tarihinde, otomobil blog yazarlığı konusunda 5 yılı aşkın tecrübesi bulunan Hasan Can BOZKURT tarafından kuruldu. Sitemizin amacı da sloganı da “kaliteli otomobil içerikleri”dir. Bu amaç doğrultusunda web sitemizde güncel otomobil haberlerini doğru, tarafsız ve en bol içeriklerle sizlere sunmaya çalışacağız. Bunu yaparken yerli internet sayfalarını kesinlikle kullanmayıp, dünyanın en seçkin sanal otomobil gazeteleri ve otomobil markalarının dijital danışmanlığını yapan firmalardan gelen bilgileri harmanlayıp içerikleri oluşturuyoruz. Amacımız özgün ve kaliteli otomobil içerikleri sunmak.

Sitemiz kurulduğundan itibaren kalitesinden ve özgünlüğünden hiçbir şey kaybetmeden yarım yılı geride bıraktı. Bu süre zarfında sitemizin aylık tekil ziyaretçi sayısı 250.000 barajını aşarak geniş kitleye seslenmeye başladı. Güncel verilerimize göre şuan aylık 1 milyondan fazla sayfa görüntülemesi almaktayız. Bundan sonra aylık olarak düzenleyeceğimiz site ziyaret bilgisini bu başlık altında takip edebilirsiniz.

Otokokpit’e en çok nereden girilmiş? (İlk 10 ülke)
1. Türkiye
2. ABD
3. Almanya
4. Rusya
5. Kıbrıs
6. Azerbaycan ♥
7- İngiltere
8- Fransa
9- İsviçre
10- Suudi Arabistan

Otokokpit’e en çok nereden girilmiş? (İlk 10 şehir)
1. İstanbul
2. Ankara
3. İzmir
4. Adana
5. Diyarbakır
6. Antalya
7- Bursa
8- Gaziantep
9- Mersin
10- Erzurum

Otokokpit ziyaret edilirken en çok kullanılan ilk 10 tarayıcı
1. Chrome
2. Safari
3. Internet Explorer
4. Android Browser
5. Firefox
6. Opera Mini
7- YaBrowser
8- Opera
9- Safari (in-app)
10- Nokia Browser

IMQS Sertifikalı Site

Oto Kokpit IMQS Belgesi

Belgenin orijinal haline buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya’da Oto Kokpit

* Sitemizde Yeni C serisinin Brabus kitine yer verdik ve dünyanın en popüler modifiye firmalarından birisi olan Brabus‘un resmi facebook sayfasında yer aldık.
brabus

 

*Almanların modifiye firması bitmez ve her yeni gelende yaptıkları ile ses getirir. MR-Racing firması da bunlardan birisi olarak öne çıktı. Bizde, sitemizde audi a7 üzerindeki modifiye çalışmasını yayınladık. Akabinde firmanın resmi facebook sayfasında yer aldık.
mr-racing

* 2015 Mart ayında Brabus 850 Coupe çalışmasına yer verdik. Daha önce facebook sayfasında sitemize yer veren Brabus, bu seferde bizi es geçmedi ve yine sitemize yer verdi.

brabus-2015

* Türkiye’nin en büyük jant üreticilerinden birisi olan Carre Wheels blog sayfası da sitemize yer verdi.

carre

Sayfa başına git