Oto Kokpit

Makyajlı 2024 Opel Corsa Özellikleri ile Tanıtıldı

Altıncı nesil Opel Corsa makyajlandı. Elektrikli versiyonunda teknik geliştirmeler yaşayan makyajlı Opel Corsa modelinde farlarda yenilendi ve bir takım güncellemelerde gerçekleşti. Yeni renklere de kavuşan bu aracın detaylarına yakından bakalım.


Makyajlı 2024 Opel Corsa Özellikleri

Corsa F koduyla varlığını sürdüren ve B segmentinin sevilen modellerinden birisi olan 2024 Corsa ile bir takım yenilikler yaşandı. Başlıca yenilikler arasında;

yeni renk seçenekleri,
geliştirilmiş Intelli-Lux led matrix farlar,
Hey Opel! komutu ile harekete geçen sesli komut yapay zeka destekli multimedya kullanımı,
10 inçlik dokunmatik ekran,
Apple CarPlay ve Android Auto desteğiyle kablosuz bağlantı ve şarj imkanı gibi öne çıkan özellikler bulunuyor. Ayrıca ADAS donanımları makyajlı Opel Corsa da yerini alacak.

Makyajlı 2024 Opel Corsa Kokpiti

Makyajlı 2024 Opel Corsa için en büyük gelişme yeni e-Corsa modelindeki teknik geliştirme ile yaşanmış. Elektrikli versiyonu iki seçeneği ikiye çıkarılan e-Corsa modelinin; birincisi 136 beygir güç üretirken 357 km menzil, ikincisi ise 156 beygir güç üretimi ve 402 km menzil sunuyor. Her ikisi de 260 nm tork güç üretiyor. Hızlı şarjda yeni e-Corsa %20-80 kapasite dolumunu 30 dakikada tamamlıyor. Genel hatlarıyla aracın özelliklerini anlattık. Sırada foto galeri var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }