Oto Kokpit

Makyajlı 2024 Mercedes-Benz Vito Görüntülendi

Makyajlı 2024 Mercedes-Benz Vito Görüntülendi

Makyajlı 2024 Mercedes-Benz Vito kamuflajlı şekilde görüntülendi. Mercedes’in taşımacılıkta en büyük oyuncularından birisi olan Vito için temelde görsel değişim ve alt yapıda ise bir takım güncelleme ve yenilikleri içeren değişimler yapılacak.

Makyajlı 2024 Mercedes-Benz Vito

Mercedes-Benz Vito ile yolların tanışması 1996 yılındaki W638 kodlu kasanın üretim bandından inmesiyle gerçekleşti. 2003 yılına geldiğimizde W639 kodlu ikinci nesil Vito tanıtıldı. Mercedes, bu modleinde 6.0 litrelik 426 ps gücünde Brabus modelini bile üretecek kadar gözünü karartmıştı. 2014 yılında ise W447 kodlu üçüncü nesil yani güncel Vito yollara çıktı. Bu araç daha şık, daha güvenli ve daha donanımlı olarak geldi. Üzerinde birçok firma ciddi geliştirmeler yaparak premium minibüslere çevirdi. Fakat Mercedes bir önceki neslinde yaptığı çılgınlıkları bu aracında gerçekleştirmedi. 8 yıldır yollarda olan Vito’nun üçüncü nesli yavaştan yerini bir sonraki nesle bırakmadan önce makyajlı 2024 Vito‘yu kullanıcısına sunacak.

Makyajlı 2024 Mercedes-Benz Vito Ne Zaman Çıkacak?

Makyajlı 2024 Mercedes-Benz Vito Ne Zaman Çıkacak?

Makyajlı Mercedes-Benz Vito için sızdırılan casus fotoğraflara baktığımızda sadece ön ve arka kısımda kamuflaj görünüyor. Yani dışta küçük farklılıklar yapılacak. Ön tampon, ızgara, farlar, arka tampon ve stop grubu bu değişimden etkilenecek. Büyük bir ihtimal aydınlatma gruplarında yeni nesil LED’ler öne çıkacak. Öte yandan bu aracın karoserinde üretilen V serisi ve elektrikli versiyonu olan EQV’de benzer değişimleri yaşayacak. Şimdilik fazla bilgi aktaramıyoruz. Peki 2024 Mercedes-Benz Vito ne zaman yollara çıkacak? Bu konuda net tarih verilmedi. Fakat beklentiler 2023 yılının ikinci yarısını gösteriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]