Oto Kokpit

Makyajlı 2024 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Görüntülendi

Makyajlı 2024 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Görüntülendi

Makyajlı 2024 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, Alman rakiplerini dize getirmeye geliyor. İtalyanların en can alıcı sedan araçlarından birisi olarak bilinen Giulia QV, bir takım güncellemelerle varlığını sürdürmeye devam edecek. Dış tasarımında ve yaşama alanında küçük yenilikler sınacak olan Giulia QV’nin motorunda da iyileştirme bekleniyor.


Makyajlı 2024 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, ilk olarak 2016 yılında üretildi ve aynı yıl içinde piyasaya sürüldü. Araç, İtalyan otomobil üreticisi Alfa Romeo tarafından üretilen Giulia modelinin en üst seviye performans odaklı versiyonudur. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, 2.9 litrelik V6 biturbo motoruyla 505 beygir gücüne sahip olup 0-100 km/s hızlanmasını 3.9 saniyede tamamlarken 307 km/s maksimum hıza ulaşıyordu. Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, birçok ödül kazanmıştır. Örneğin, araç 2016 yılında İngiltere’deki “What Car?” dergisi tarafından “Yılın Spor Otomobili” seçilmiştir. Ayrıca araç, 2016 yılında “Performance Car of the Year” ödülünü de kazanmıştır.

2024 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Makyajlı 2024 Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio dış görünümünde far çevresinde led güncellemesi bariz şekilde kendini gösterecek. Yaşam alanında ise 12.3 inçlik dijital gösterge ekranının yer alması kaçınılmaz değişim olarak görünüyor. Çünkü yenilenen Giulia’da bu yenilik yaşanmıştı. Ayrıca 503 beygir 600 nm torkluk motor gücünün 533 beygire çıkarılması bekleniyor. Ayrıca küçük İtalyan ayarlamalarının da yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio da olabilir. Şimdilik araca dair aktaracaklarımız bu kadarla sınırlı kalıyor. Aracın 2023 yılının sonunda tanıtılması bekleniyor. Gelişmeler oldukça güncelleme devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }