Oto Kokpit

2024 Yeni Kasa Hyundai Accent (MK6) Kamuflajsız Görüntülendi

Hyundai Accent, dördüncü neslinden sonra Türkiye’ye gelmemişti. Bir süredir de kendisinden ses yoktu. Fakat Koreliler ilgi çekici tasarımla yeni kasa Hyundai Accent modelini tanıtmaya hazırlanırken fotoğrafları sızdırıldı. Accent hayranları bu aracın tasarımına hayran kalacak. 21 Mart‘ta tanıtılması beklenen aracın ilk görsellerine bakalım.

2024 Yeni Kasa Hyundai Accent (MK6)

Verna adıyla da bilinen Hyundai Accent, ilk kez 1994 yılında piyasaya sürüldü ve günümüze kadar beş farklı nesil olarak üretildi.

İlk nesil Hyundai Accent, 1994 yılında üretime başladı ve 1999 yılına kadar devam etti. İkinci nesil Accent, 1999 yılında tanıtıldı ve 2005 yılına kadar üretildi. Üçüncü nesil Hyundai Accent, 2005 yılında piyasaya sürüldü ve 2011 yılına kadar üretildi. Dördüncü nesil Accent, 2011 yılında tanıtıldı ve 2017 yılına kadar üretildi. Güncel olarak, beşinci nesil Hyundai Accent, 2017 yılında tanıtıldı ve günümüzde hala üretilmektedir. Şimdi ise altıncı nesil yeni kasa Accent geliyor.

Yeni Kasa Hyundai Accent

Günümüz otomobil tasarımının vazgeçilmezi olan led aydınlatmalar yeni nesil Hyundai Accent modelinde de bu tarz en iddialı şekilde kullanılmış. Yeni Hyundai Accent modelinde sunroof, ısıtmalı koltuklar, güncel ADAS donanımları gibi üstün özellikler bulunacak. Artık gözümüz 21 Mart’ta olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]