Oto Kokpit

2024 Yeni Kasa Ford Transit Courier (MK2) Görüntülendi – Yeni Ford Courier Ne Zaman Çıkacak?

2024 Yeni Kasa Ford Transit Courier (MK2) Görüntülendi – Yeni Ford Courier Ne Zaman Çıkacak?

Yeni kasa Ford Transit Courier ayak sesleri duyulmaya başlandı. Kamuflajlı şekilde testlerde görüntülenen ikinci nesil Courier, tasarımsal anlamda şimdilik net görüntüler veremese de mevcut kasanın görünümünün çok ötesine geçeceğe benziyor. İşte detaylar…


2024 Yeni Kasa Ford Transit Courier (MK2)

Ford Transit Courier ile yolların tanışması 2014 yılında gerçekleşmişti. Ülkemizdeki Kocaeli Ford Otosan fabrikasında üretilen Courier, onuncu yılını dolduracak. 10 yıllık serüvenin devamını da ikinci nesliyle sürdürecek.

Yeni kasa Ford Transit Courier için test sürüşleri devam ediyor. Casus kameralara yakalanan yeni nesil Ford Courier, önceki Courier modelinden çok farklı tasarımla geleceğe benziyor. Yepyeni fark tasarımı, büyük ön ızgara, daha büyük karoser ve Caddy modeline benzer stop grubu ile kullanıcısının karşısına çıkacak.

2024 Yeni Kasa Ford Transit Courier (MK2) Ne Zaman Çıkacak?

2024 Ford Transit Courier hafif ticari sınıfta markanın en küçük modellerinden biri olarak biliniyor. Bu araç yeni versiyonuyla elektrikli seçeneği de kullanıcısıyla buluşturacak. Türkiye’de ciddi kullanıcı kitlesine ulaşan bu aracın güncel Ford dizel motorlarının yanı sıra elektrikli seçenekleri de sunmasıyla satış gücünü katlayarak sürdürmesi bekleniyor.

2024 yeni kasa Ford Transit Courier hakkında şimdilik fazla bilgi paylaşamıyoruz. Fakat aracın lansmanı bu yıl sonunda gerçekleştirilecek. Tanıtım günü yaklaştıkça yeni bilgiler gelecektir. Bizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

2024 yeni kasa Ford Transit Courier hakkında şimdilik fazla bilgi paylaşamıyoruz. Fakat aracın lansmanı 2023 yılının sonunda gerçekleştirilecek. Tanıtım günü yaklaştıkça yeni bilgiler gelecektir. Bizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.