Oto Kokpit

2024 Yeni Kasa Citroen C3 Aircross (MK2) Geliyor

2024 Yeni Kasa Citroen C3 Aircross (MK2) Geliyor

Yeni kasa Citroen C3 Aircross için kollar sıvandı. İkinci nesliyle yollara çıkacak olan bu crossover SUV, prototip versiyonuyla testlerde casus kameralara yakalandı. Stellantis grubun büyüyen ve gelişen yapısında ileri dönük sürecin parçalarından birisi olan Citroen’in bu yeni modeli için henüz fazla bilgi bulunmuyor.

2024 Yeni Kasa Citroen C3 Aircross (MK2)

Citroen C3 Aircross ilk kez 2017 yılında Frankfurt Otomobil Fuarı’nda tanıtılmış ve aynı yılın sonlarında Avrupa’da satışa sunulmuştur. C3 Aircross, Citroen C3’ün crossover versiyonudur ve kompakt SUV segmentinde yer almaktadır. Aracın özellikleri arasında yüksek oturma pozisyonu, geniş iç mekan, modülerlik ve kişiselleştirme seçenekleri bulunmaktadır. C3 Aircross, Citroen’in PSA PF1 platformu üzerine inşa edilmişti ve PSA Group’un PureTech benzinli ve BlueHDi dizel motorlarıyla donatılmıştı. 2017’den bu yana, C3 Aircross’un birkaç güncellenmiş versiyonu piyasaya sürüldü ve araç hala Avrupa’da ve diğer birçok pazarda mevcutken şimdi ise yeni kasası yollara çıkacak.

2024 Yeni Kasa Citroen C3 Aircross

İsveç’in Kuzeyinde zorlu testlere tabi tutulurken görüntülenen ikinci nesil Citroen C3 Aircross için ayrık far yapısının korunduğunu prototip üzerinden yola çıkarak söyleyebiliriz. Akabinde devasa bir ön ızgaranın plakalık ile ikiye bölünmüş şekilde sunulacağını görüyoruz. B-SUV sınıfında varlığını sürdürecek bu araç için yeni bilgiler oldukça güncellemeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }