Oto Kokpit

2024 Rolls-Royce Spectre Kokpiti Görüntülendi

2024 Rolls-Royce Spectre Kokpiti Görüntülendi

Elektrikli Rolls-Royce Spectre için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Markanın ilk elektrikli modeli olarak lanse edilecek yeni Spectre, elektrikli Coupe lüks otomobil sınıfında satışa sunulacak. 0,25 sürtünme katsayısı değeriyle tasarım anlamında iddiasını ortaya koyan yeni Rolls-Royce Spectre için 2.5 milyon kilometrelik ciddi bir test süreci Dünyanın dört bir tarafında gerçekleştirilmeye devam ediyor. Bu esnada aracın kokpiti de görüntülendi.

2024 Rolls-Royce Spectre Kokpiti

Rolls-Royce Spectre kokpiti güncel Rolls-Royce modellerinden pek farklı olmayacak. Bunu görsellere bakarak rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat Spectre daha dijital bir kimlikle kullanıcısına sunulacak. Özellikle dijital gösterge paneli Rolls-Royce modelleri için belirgin bir adım olacak.

2024 Rolls-Royce Spectre İçi

2024 Rolls-Royce Spectre için teknik bilgiler henüz netleşmedi. Fakat beklentiler BMW i7 modelinden büyük oranda benzerlik içerecek. Tahminlere göre 120 kWh pil bulunacak ve Spectre 600 beygir güç üretecek. Rolls-Royce Spectre, 2023 yılı içerisinde 2014 model olarak satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Rolls-Royce Spectre, 2023 yılı içerisinde 2014 model olarak satışa sunulması bekleniyor.