Oto Kokpit

2020 Yeni Hyundai i10 N Line Özellikleri ile Tanıtıldı

Tamamen yenilenen modeli i10 ile sevenlerine yeni aracını tanıtan Hyundai, aracı 3 farklı motor seçeneği ile birlikte otomobil sevenlerin beğenisine sunuyor. En güçlü motor ünitesine sahip olan 2020 yeni Hyundai i10 N Line minimal görüntüsü ile araç sahibine sorunsuz ve etkileyici sürüş deneyimleri yaşatacağa benziyor. Görsellik açısından eski haline göre 20 mm genişleyen ve yere 20 mm daha yaklaşan aracın daha sportif ve güçlü bir hal aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

2020 Yeni Hyundai i10 N Line Özellikleri

Aracın kaputunun altındaki motor ünitesinin diğer i10 versiyonlarına göre en güçlüsü olduğunu söylemiştik. 3 silindirli 1.0 T-GDi motor ünitesine sahip yeni i10 N-Line’ın motorunun 100 PS gücünde olduğunu ve 172 Nm tork ürettiğini söylememiz gerekiyor. Aracın hız limitinin ise 115 mph (185 km/s) olduğu görülüyor.

2020 Yeni Hyundai i10 N Line Fotoğrafları

Araç sadece motor özellikleri ile değil; görseli ile de ilgi çekici bir hal almış diyebiliriz. Gündüz farları ve aracın önündeki ızgaranın araca daha hoş bir hava kattığını söyleyebiliriz. Yeni Hyundai i10 N Line’ın 5 ileri manuel veya 5 ileri otomatik vites ile birlikte sürücüleri ile buluşacağını söylememiz gerekiyor. Opsiyonel olarak sürücüler otomatik veye manuel şanzımanı tercih edip araç içerisinde konumlandıra bilecekler.

2020 Yeni Hyundai i10 N Line Kokpiti

İlk olarak gümüş gövde rengi ile tanıtılan araç pek çok farklı renk seçeneği ile birlikte showroomlarda yerini alacak. Her ne kadar eski haline göre güçlü bir motora sahip olsa da hala Hyundai i10 N Line’ın minimal bir araç olduğunu söylemek gerekiyor. Eğer büyük arabalardan fazla haz etmiyorsanız ve küçük boyutlu ama güçlü bir araç tercihinde bulunmak istiyorsanız yeni Hyundai i10 N Line sizler için bugünden itibaren iyi bir tercih olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.