Oto Kokpit

Yolculuklarınızın Konforunu Artıran Araç Kiralama Hizmeti

26.03.2022
Yolculuklarınızın Konforunu Artıran Araç Kiralama Hizmeti

Toplu ulaşımın yetersizliği, taksilerin zorlayıcı ücretleri ve kalabalık şehirler, araç kiralama imkânını da beraberinde getirir. İstenilen noktaya hızlı ve rahat bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Yüksek hizmet standartları ile kolay bir seyahat yaşamanıza destek olur. Bireysel, kuramsal ya da yolculukta araç kiralama avantajlarından faydalanılır. 1957 yılında ABD’de kurulan Enterprise, 90’dan fazla ülkede yaklaşık 2 milyonu aşan ayrıcalıklı araç filosu ile müşterilerine hizmet verir. Türkiye’de 35 ilde 80’nin üzerinde ofis ile temsil edilir. İhtiyacınıza yönelik tüm hizmetlerden faydalanmanızı sağlar.

Kurumsal Araç Kiralama Avantajları

Araç kiralama, iş seyahatlerini kolaylaştırmanın en önemli yollarından biridir. Şirketiniz tarafından gönderildiğiniz bir şehir ya da ülkede rahat hareket etmenizi sağlar. Etkinlik ya da organizasyon gibi kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamanıza destek olur. Küçük ya da büyük işletmelerin tercih ettiği bu kiralama sistemi, satın alma işlemine göre daha fazla avantaj sağlar. Şirketleri sigorta, bakım, vergi ve kasko gibi masraflardan kurtarır. Sürücüler, acil durumlarda yeni araç ve yol yardımı gibi konularda hızlı bir geri dönüş alır. Kurumsal araç kiralama sayesinde şirketler KDV indiriminden faydalanabilir. Aynı zamandan, zamandan kazandıran bu sistem ile işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Enterprise, şirketlere araç filosu kiralama avantajı sunarak büyük oranda kolaylık sağlar.

Seyahatte Araç Kiralama Hizmetinin Sunduğu Kolaylıklar

Tek başınıza, arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte çıkacağınız yolculukların konforunu artırır. Seyahat planlarınızın maliyetini önemli ölçüde düşürür. Kalabalık seyahatlerde ekonomik ulaşım imkânı tanır. Tatil yapacağınız yere ulaşırken gezebilir ve farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Havalimanından kiralayarak yolculuğa başlayabilirsiniz. Şehir merkezine ya da gitmek istediğiniz herhangi bir tatil beldesine kısa sürede ulaşmanıza destek olur. Araç kiralama olanağı, mola yerlerinizi kendiniz belirlemenizi sağlar. Özgür ve konforlu bir tatil geçirmenize yardımcı olur. Eşya taşıma kapasitenizi artırır. İhtiyacınız olan her eşyayı yanınıza alarak tatilde sorun yaşama olasılığınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Araç kiralama, şehri keşfetmenizi sağlar. Merak ettiğiniz yerleri görebilir, araçsız gidilmesi zor olan bölgeleri keşfedebilirsiniz. Köklü ve müşterilerinin isteklerine önem veren kurumsal bir şirket ile anlaşmak, unutulmaz bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Enterprise ile Araç Kiralama Ayrıcalığı

Enterprise kurumsal, bireysel ya da seyahatte araç kiralama avantajları ile müşterilerinin isteklerini rahatlıkla karşılar. Çözüm odaklı ve güvenilir bir firma olarak profesyonel bir deneyim yaşatır. Tüm araçları, dezenfekte ettikten sonra teslim eder. Dönemsel kampanyaları ile dikkat çeken Enterprise, uygun ödeme avantajlarından faydalanmanızı sağlar. Bir şirket olarak ihtiyaçlarınıza uygun araç filosu oluşturmanıza destek olur.

Ekonomik, orta, Suv, minibüs, üst, lüks ve karavan gibi farklı sınıflara ait araçlar arasından istediğinizi kolaylıkla seçebilirsiniz. Aynı zamanda, karavan severlere de hitap eden Enterprise, geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Üye girişi yaptıktan sonra rezervasyona başlayabilirsiniz. Dilerseniz, rezervasyon iptal formunu doldurarak uygun bir zaman için tekrar ayarlama yapabilirsiniz. Tek yön araç kiralama avantajı ile aracı Enterprise’ın sunduğu yerlerden birine bırakma şansınız bulunur.

Adrese teslim ve adresten iade, navigasyon, fazladan sürücü, bebek koltuğu, ilâve sigorta, mini ve lastik, cam, far sigortası, ihtiyari mali mesuliyet, ferdi kaza sigortası ile güvence paketi gibi ek hizmetler ile tanışmanızı sağlar. Her bir hizmetin uygulama süresi ve açıklaması değişiklik gösterir. Evinizi yanınızda taşımanızı sağlayarak güvenliğinizi ve konforunu katbekat artırdığını gösterir. Enterprise’ın uygun fiyat avantajlarından faydalanarak internet sitesinden dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Siz de, hemen aracınızı kiralayın ve yolculuğunuzun keyfini çıkarın! Tüm ulaşım detaylarını Enterprise’ın güvenli ellerine teslim edin!

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.