Oto Kokpit

Yeni Toyota Auris GRMN Versiyonu Nasıl Olurdu?

Yeni Toyota Auris GRMN Versiyonu Nasıl Olurdu?

Otomobiller üzerindeki render çalışmaları ile tanınan x tomi design, eli boş durmadı ve bu seferde yeni kasa toyota auris modelini GRMN versiyonunu ele aldı. Görseldeki çizgiler çok güzel. Çift renk kullanımı, kırmızı hatlar ve ince yanaklı büyük jant, yeni nesil auris üzerinde çok güzel durmuş. Hadi yazının devamına geçelim ve daha fazlasını konuşalım.


Yeni Toyota Auris GRMN

Toyota, tıpkı Volkswagen GTi ya da Seat Cupra gibi performans ve yarış sınıfını oluşturmak için GRMN ekibini kurdu. Hatta ilk ürünü de 209 beygirlik Yaris GRMN olmuştu. Bu aracın tanıtılması, JDM severleri heyecanlandırdı ve yıllardır performans araç üretme konusunda diğer rakiplerine göre zayıf kalan Toyota fanları çok mutlu etti. Yakın zamanda da yeni Toyota Auris’in tanıtılması ile önden çekişli hot hatch sınıfına Yeni Toyota Auris GRMN modelinin gelme beklentisi oluştu. Bu boş bir beklenti değil. Fakat ne zaman yollara çıkacağı konusunda bilgi yoktur. Gerçi resmi açıklamada yapılmadı. Yine de beklenti büyük. Artık Golf GTi, Civic Type R, Leon Cupra gibi araçlarla boy gösterecek Toyota’nın gelmesi bekleniyor.

Beklentiler bir kenarda dursun. X Tomi Design elinden çıkan Auris GRMN çizimine bakalım. Adamlar Yaris GRMN üzerine yoğunlaşıp güzel ve özenli araç çıkarmışlar. Hani olması gereken araç budur diyeceğimiz kadar iyi çalışma olmuş. Bakalım Toyota bu konuda ne diyecek. Birçok Toyota fanının heyecanla beklediği hot hatch, bu sefer Auris ile gelecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }