Oto Kokpit

Porsche’den 75. Yıla Özel Model: Vision 357

Porsche’den 75. Yıla Özel Model: Vision 357

Porsche, 75. yılını anma fırsatı olarak bir özel otomobil modeli üretti. Porsche Vision 357, Porsche’nin tarihi 356 modelinin mirasını yeniden canlandırarak, şirketin gelecekteki tasarım anlayışını sergiliyor.


Porsche’den 75. Yıla Özel Model: Vision 357

Porsche AG Yönetim Kurulu Başkanı Oliver Blume, Porsche’nin 75. yılını “tutku ve hayallere dayalı insanlarla” kutladı ve söyledi: “Hayallerden ilham alan insanlarla 75. yılımızı kutluyoruz.” 27 Ocak tarihinde Berlin’deki DRIVE Volkswagen Group Forum’da açılacak olan “Driven by Dreams. Porsche spor otomobillerin 75 yılı” isimli özel sergi, yılın kutlamalarının başlangıcını oluşturacak. Ziyaretçiler, Porsche’nin başarı hikayesini oluşturan vizyon ve girişimleri yakından inceleyebilecekler.

75.yıl için özel olarak tasarlandı, 356’ya saygı duruşu niteliğindeki Porsche Vision 357, ilk kez Berlin’de sergileniyor. Style Porsche ekibi, geçmişi günümüze taşıyor ve gelecekteki tasarım felsefesinin ipuçlarını sunuyor. En dikkat çekici örnek, geleceğe yönelik, hem ileri hem de vizyoner ışık imzasıdır. Temel fikir, gelenek ve yenilik arasındaki etkileşimi yansıtmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }