Oto Kokpit

Tarz Sahibi Bayanlar İçin: Pembe Mercedes G550 4×4

Mercedes‘in SUV sınıfta birbirinden özel araçları var. Fakat hiç birisi G serisi kadar özel ve safkan arazi niteliklerine sahip değil. Üstelik bu araç G 550 4×4² ise işin rengi iyice değişir. Son yıllarda bayan kullanıcıların bu sınıfa ilgi duyması ile iyice öne çıkan SUV dünyasını birleştiğini düşünsenize? Çok renkli araçlar ortaya çıkıyor değil mi? Mesela bu Pembe Mercedes G550 4×4² gibi. Hadi yazının devamına geçelim. Anlatacaklarım var.

Pembe Mercedes G550 4×4²

Mercedes G serisi, tamamen yüzde yüz kilitlenebilir diferansiyel özelliği ve duvar kadar sağlam kasası ile GLS, ML gibi serilerinden tamamen ayrılıyor. Bambaşka bir dünya ve bunu Avrupa pazarı için zirveye ulaştırdığı aracı G 550 4×4² versiyonu oldu. Amerikalı kullanıcıları bu araçtan Mercedes G 550 4×4² olarak faydalanıyor. Standart G serisinden daha kısa aks mesafesine sahip olsada 284 mm daha yüksek yapısı ile yerden 2.2 metre yükseklikte gezen devasa bir SUV. Tabi tek verileri bununla sınırlı değil. Kaputunun altında 4.0 litre V8 biturbo motoru var ve 416 beygir güç üretiyor. 3.1 tonluk cüsseye sahip devasa SUV’den bahsediyoruz. Kendini güvende hissetmek isteyen bayan kullanıcılar için tank diyebiliriz. Bu araç sizdeyken trafikte sıkıştırma korkusu yaşamazsınız. Tek korkunuz, birilerini ezmek olur. Eğer para kısmında sorun yoksa Mercedes G serisi 4×4² versiyonu alınabilir araç olabilir. Fakat bir sorun var. Bu araç fabrika çıkışı sarı ya da siyah rengi ile birçok ilginizi çekmeyebilir. Onu Barbie bebek konsepti ile daha minnoş hale çevirebilirsiniz.

Mercedes G550 4×4² Teknik Özellikleri

Amerika’da, Güney Florida’da Chloe adlı saç stilisti bayan, Mercedes G550 4×4² aracını pembe rengi temel alarak tepeden tırnağa modifiye ettirmiş. Kaportadaki renk değişimine ek olarak 24 inçlik Forgiato adlı jantların Terra serisi Gambe-1 adlı modelini 37 inçlik devasa off-road jantları ile kullanmış. Bu arada jantlarda kendisine özel olarak hazırlanmış. Sonuç olarak ortaya fazlasıyla ilgi çekici, tatlı mı tatlı Pembe SUV çıkmış. Hadi fotoğraflarına bakarak daha yakından inceleyelim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }