Oto Kokpit

Mercedes-Benz S Serisi, Pick-Up Olursa

Otomobil sahibi birçok kişi standartlığın ötesine geçmek için aracına farklı uygulamalar yapabiliyor. Bunun kapılarını da modifiye sektörü sonuna kadar açıyor. Fakat bazıları işi abartıp aracın segmentini bile değiştiriyor. Bugüne kadar Oto Kokpit’te sınıfının dışına çıkarılmış bazı araçlara şahitlik etmiştik. Fakat bu seferki çok başka. W221 kasa Mercedes S serisi sahibi bir vatandaş, nasıl bir hayale dalmışsa, aracını Pick-Up’a çevirmiş. Evet yanlış okumuyorsunuz. Pick-Up bir Mercedes S Klasss!

Yazının devamına akalım…

Pick-Up Mercedes-Benz S Serisi

Standart otomobillerin Pick-Up hale çevrilmesine daha önce yine şahit olmuştuk. Özellikle Amerikalılar bu işi çok seviyor. Adamlar bildiğiniz Pick-Up hastası. Bunun yansıması da bazen hiç olmayanı ortaya çıkarıp ona sahip olmaya itiyor. W221 kodlu S Serisinin ilginç hikayesi de böyle başlamış. Ortaya öyle bir araç çıkarmışlar ki, insan hem S serisinin ticari sınıfa kaymasına acıyor öte yandan ise yapılan uygulamanın başarısına hayran kalmaktan duramıyor. Bu arada araç Amerikalılar değil, Ruslar tarafından yapılmış. Orası da ayrı şaşırtıcı!

Mercedes-Benz S Serisi Modifiye

Mercedes S350 üzerinde yapılan bu uygulama o kadar kararında ve profesyonelce yapılmış ki, Pick-Up tarzın beklentisi karşılanırken mat siyah ve kırmızının uyumu da sağlanmış. Ayrıca sportif kimlikte fazlasıyla öne alınmış. Hatta şahsın sahip olduğu motosiklet içinde özel kesim sağlanarak taşınması sağlanmış. Mercedes S serisinin hayranı olarak araca yapılanlar her ne kadar içime sinmese de ortaya çıkan işçilik ve sıra dışılık, takdire şayan olmuş. Buradan sonra ben susuyorum ve fotoğraflar konuşmaya başlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.