Oto Kokpit

McLaren-Mercedes Sprinter Sports Homes İle Tanıştınız Mı?

McLaren denince hepimizin aklına ilk olarak spor otomobiller geliyor. Fakat karşımızda bu sefer bir istisna duruyor. Mercedes, MAN, Volkswagen gibi markaların ticari araçlarını lüks yaşam alanına çeviren McLaren Sports Homes adlı firma bu sefer yeni Mercedes Sprinter üzerinde çalıştı. Tepeden tırnağa muazzam bir yaşam alanı sağlayan firmanın neler yaptıklarına yakından bakalım.


McLaren-Mercedes Sprinter

McLaren Sports Homes, 2011 yılından bu yana ticari araçlarda dönüşüm yapıyor. Bu seferde yeni Mercedes Sprinter üzerinde çalışmış. Ortaya da lüks minibüs çıkmış.

McLaren-Mercedes Sprinter Sports Home Özellikleri

Detaylara indiğimizde McLaren-Mercedes Sprinter modelinin alt yapısı Mercedes-Benz Sprinter 319 cdi modeline dayanıyor. Yani aracın altında 3.0 litre V6 turbo dizel motor bulunuyor ve 190 ps güç üretiyor.

Peki McLaren-Mercedes Sprinter Sports Homes nasıl lüks araca dönüştü?
McLaren Sports Homes ekibi bu aracın içini tamamen özel yalıtımla kaplamış. Bu alt yapı üzerine ahşap mobilya, ek akü, mini yatak, mini mutfak, fırın, mikro dalga, mini kasa, mutfak, televizyon, tuvalet, banyo gibi bir aracı yaşam alanına çevirecek birçok eşya ve malzeme eklenmiş.

McLaren-Mercedes Sprinter Sports Home İçi

Tabi McLaren-Mercedes Sprinter Sports Homes için tek uygulama iç mekanla sınırlı kalmamış. Dışta ise Sprinter için siyah jantlar, led aydınlatmalar, tepe lambası, yan basamaklar, koruma demirleri gibi eklemeler yapılmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }