Oto Kokpit

Karşınızda 2015 Volkswagen Golf R Touch

2015-volkswagen-golf-r-touch-1
Ces 2015, fırtına gibi esmeye devam ediyor. Fuarda bu sefer vw golf 7 r öne çıkıyor. Fakat bu bildiğimiz 280’lik golf r değil. Çok daha renkli, çok daha teknolojik ve en önemlisi çok daha güçlü. İşte detaylar…

2015 volkswagen golf r touch olarak tanıtılan bu otomobil, fuara uygun olarak elden geçirilmiş. Dıştan anlatmaya başlayayım. Yazımın başında renkli demiştim. Dışta çift renkle bunun başlangıç olmuş. Kırmızı-gri tondaki bu değişimden sonra 18 inç jant kullanılmış. Asıl değişim iç mekanda gerçekleşmiş. Fuara uygun olarak teknolojik değişimler daha fazla ön plana çıkıyor. Multimedya ekranı bu araçta çiftlenmiş. 13.4 inç ekran üstte, hemen altında ise 12.2 inç ekran yer alıyor. Hatta bu aracın gösterge paneli de dijital olarak tasarlanmış. 8 inçlik bu gösterge panelinin dışında 3 farklı renkte led aydınlatma da öne çıkıyor.

Volkswagen golf r touch için kaput altındaki güçte artırılmış. 2.0 litrelik 4 silindirli turbo beslemeli motorun gücü +10 beygir artış ile 290 beygire ulaştırılmış. 380 nm tork sabit kalırken şanzıman olarak 6 ileri manuel ve 6 ileri otomatik dsg yer alıyor. Aracın satışı konusunda fiyatlandırma yer almıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.