Oto Kokpit

Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech Türkiye Fiyatı Açıklandı – Ön Siparişe Açılıyor

Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech Türkiye Fiyatı Açıklandı – Ön Siparişe Açılıyor

Elektrikli Renault Megane E-Tech, Türkiye kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 1 Ağustos’ta ön siparişe açılacak olan yeni Megane E-Tech, 1.499.000 TL‘den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. İki farklı donanım paketiyle gelecek olan bu elektrikli SUV modelinin en taze detaylarına geçelim.


Yeni Renault Megane E-Tech Türkiye Fiyatı

Elektrikli Yeni Renault Megane E-Tech Türkiye Fiyatı

Yeni Megane E-Tech, Renault’un tamamen elektrikli araç dönüşümünün en önemli modelleri arasında yer alıyor. Uzun süredir gelmesi beklenen bu aracın Techno adlı versiyonu 1.499.000 TL, Iconic paketi ise 1.599.000 TL‘den başlayan fiyatlarla alınabilecek. olarak açıklandı. Renault, bu elektrikli SUV modelini 1 Ağustos’ta ön satışa açacak. Renault Megane E-Tech modeline sahip olmak isteyenler MAİS Yetkili Satıcıları ve Şubelerine 250.000 TL ön sipariş işlemlerini tamamlayacak. Bu süreç ilk 250 kişi ile sınırlı tutuldu. Büyük bir ihtimal geç kalmış olabilirsiniz. Çünkü 250 adetlik sıra çoktan bitmiş olabilir. Çünkü uzun süredir ülkemizde ciddi seviyede sıfır araç satın alma sorunu yaşanıyor. Yine de şansınızı deneyin!

Yeni Renault Megane E-Tech Türkiye Donanımları

Yeni Renault Megane E-Tech Teknik Özellikleri

Renault Megane E-Tech modelinde ince tasarıma sahip 60 kwh batarya bulunuyor. 160 kW 215 beygir güç ve 300 Nm tork üreten elektrikli motorun Megane E-Tech için sunacağı sürüş menzili ise 450 km olarak açıklandı. 0’dan 100 km/s hıza 7.4 saniyede çıkabilen bu elektrikli aracın hızlı şarj alanında %80’lik dolumu 42 dakikada tamamlıyor.

Yeni Renault Megane E-Tech

Yeni Renault Megane E-Tech Donanımları

CMF-EV platformunda üretilen bu aracın donanımları arasında;

20 inçlik jantlar,
led farlar,
insan vücudunun biyolojik saatine göre çalışan dinamik LED iç ambiyans aydınlatması,
21 farklı aktif sürüş asistanı,
OpenR Link bilgi-eğlence sistemi,
440 litre bagaj alanı sunuluyor. Daha fazla bilgiye daha önceki yazımızdan ulaşailirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Renault Megane E-Tech, Techno adlı versiyonu 1.499.000 TL, Iconic paketi ise 1.599.000 TL'den başlayan fiyatlarla Türkiye'de satışa sunuldu.

160 kW 215 beygir 300 Nm tork güç üretiyor.

Yeni Megane E-Tech, 450 kilometre sürüş menzili sunuyor.