Hayatınızda Görebileceğiniz En İlginç ve En Tüylü VW Beetle

Hayatınızda Görebileceğiniz En İlginç ve En Tüylü VW Beetle

Sıra dışı araçları sevenler için bir araç buldum. Tüylü ve şirin oyuncak Furbie‘yi temellendirilerek modifiye edilen 1978 Volkswagen Beetle‘a çook şaşıracaksınız. İşte detaylar…


Tüylü VW Beetle

Bir otomobile karakter kazandırmak kolay iş değildir. Var olan karakterini değiştirmek daha da zordur. Söz konusu VW Beetle olunca işler çokta zor olmuyor. Çünkü bu araca doğru dokunuşlar farklı tarzları ortaya çıkarabiliyor. Tıpkı bu tüylü Beetle gibi.

Furbie ya da Furby karakterini hatırlar mısınız acaba? Küçük sevimli yüzü, büyük kulakları, kocaman kuyruğu olan tüylü oyuncaktan bahsediyorum. 2015 yılında filmi de çıkmıştı. Aslında Furby’nin tarihi 1998 yılına kadar dayanıyor. Fare ile Baykuş karışımı tipi olan bu sevimli karakterli oyuncak, 1998 yılında İsveçli firma Tiger Electronics tarafından satışa sunulmuştu. O zamanlarda bu oyuncağın çok hayranı olmuştu. İşte o hayranlık bugünlere taşınmış.

Furbie Volkswagen Beetle

İngiltere de bir galeri tarafından satışa çıkarılan Furbie VW Beetle en ince detayına kadar tüylü ve sevimli karaktere büründürülmüş. Doğasında zaten bir sevimlilik olan bu aracın egzoz çıkışları değiştirilmiş. Tepesine kulaklar ve arkasına da kurma kolu eklenmiş. Bu kadarıyla yetinilmemiş ve iç mekanı da aynı konsept üzerine değiştirilmiş. Aslında bu kısmı abartmışlar. Direksiyon simidine varana kadar uygulama yapılması saçma olmuş. Yine de ortaya ilginç bir araç çıkmış.

Furby VW Beetle Fiyatı

Bu tüylü ve sevimli Beetle, İngiltere’de bir ikinci el otomobil sitesinde 4700 sterlinden satışa çıkarılmış. İstenilen paraya değer mi bilinmez ama alan kişinin çok özel Beetle’a sahip olacağı kesin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.