Oto Kokpit

Fast 9 Çekiminde Brian O’Conner’ın Toyota GR Supra’sı Görüntülendi

Fast 9 Çekiminde Brian O’Conner’ın Toyota GR Supra’sı Görüntülendi

Hızlı ve Öfkeli 9‘un çekimi daha önce duyurulmuştu. Filmin çekimi tüm hızıyla sürerken casus kameralarda boş durmuyor. Fast 9 adıyla 10 nisan 2020 tarihinde gösterime girmesi beklenen bu filmin çekimlerinde Paul Walker tarafından hayat verilen Brian O’Conner karakterinin ilk seride kullandığı MK4 Supra ile aynı renkteki “Toyota GR Supra” görüntülendi.


Fast 9 Toyota GR Supra

Bildiğiniz üzere Paul Walker’ı 2013 yılında talihsiz bir kaza sonucunda kaybetmiştik. Hızlı ve Öfkeli film serisinde çok kez başrol alan ve ilk filmde dördüncü nesil turuncu Supra’sı ile gönülleri fetheden Brian O’Conner, o yıllarda Supra aşkını kalbimize yerleştirmişti.

Yeni Toyota GR Supra ile de tanışalı daha yeni oldu ve BMW alt yapısıyla gelip bizleri üzmesine rağmen bu araca olan ilgi pekte düşük olmadı. Söz konusu Fast 9 filmi olunca da yeni Supra’nın filmdeki yeri de merak ediliyordu. Geçtiğimiz günlerde çekim setinden internete düşen bir kare ilk filmdeki Supra’nın turuncu kimliğiyle yeni filme aktarılacağını gösterdi. Filmde Brian O’Conner büyük bir ihtimal olmayacaktır ama onun mazisini yaşatmak güzel jest olacak.

Fast 9 filmi hakkındaki gelişmeleri takip etmeyi sürdürüyoruz. Önemli gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar
  1. samet dedi ki:

    rengi çok hoşuma gitti

] }