Oto Kokpit

Chrysler 300C’den Rolls-Royce’a Giden Yolun Anahtarı

03.10.2017
1.209
Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

Her insanın bu hayatta belli başlı hedefleri vardır. Kimi mevki makam için çabalarken kimi de hayallerindeki arabayı almak ister. Araba kısmına geçtiğimizde üst dizey bir otomobile sahip olmak için çok para gerekir. Mesela Rolls-Royce. Hangi ülkede olursanız olun belirli gelir seviyesinin üstünde kazanmanız gerekir. Aksi halde hayallerin otomobiline binmeniz mümkün olmaz. Fakat bazıları hayatın getirdiği imkanlar ölçüsünde hayallerindeki aracı olmasa da onun ruhunu sahip olabiliyor. Eğer hedefinizde İngiliz harikası Rolls-Royce varsa bunu Chrysler 300C ile başarabilirsiniz. Nasıl mı? Cevap yazının devamında…

Chrysler 300C

Rolls-Royce‘un güncel modellerinde Phantom’dan tutunda Dawn’a kadar her birisi milyon TL değerine sahip ve ulaşılması çok zor araçlar. Fakat bir süredir “chrysler 300c rolls royce body kit” adı altında Chrysler 300C’nin dönüşümü yapılıyor. Mesela fotoğraftaki 2007 model Chrysler 300C ve bu araçta 3.5 litrelik V5 motor yer alıyor. Fakat araca uygulanan body kit ile Rolls-Royce’a dönüşmüş. İlk bakışta bu araca, “Acaba hangi RR modeli?” diye soru bile yöneltebilirsiniz. Üzerinde 24 inçlik devasa jantları, kaputun önündeki olmazsa olmaz Spirit of Ecstasy, arka stoplar ve o kaslı duruş sayesinde ilk intiba çok şaşırtıcı ve ilgi çekici olabiliyor. Fakat karşınızdaki aracın Chrysler 300C olmasını anlamak için ya bu aracı iyi bilmeniz lazım ya da iç mekana geçtiğiniz zaman kendisini direkt olarak ele verecek.

Chrysler 300C Rolls-Royce Fotoğrafları

Rolls-Royce dedik, maliyeti düşük şekilde onun tarzına sahip olmaktan da bahsettik. Peki bunu maliyeti nedir? Küçük bir araştırmayla ülkemizde Chrysler 300C modeli için Rolls-Royce dönüşümünü 10 bin TL’ye yapıldığını malum sitede gördüm. Pahalı mı? ya da ucuz mu? bilemem ama ilk bakışta bütün dikkatleri üzerine çekeceğiniz yüksek ihtimalle gerçekleşir ve premium algısı çok yüksek bir araca sahip olmanızda cabası. Hadi bu sıra dışı aracın birde fotoğraflarına bakalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.