Oto Kokpit

Bu Araçlar Babalarının Kopyaları

Sevgili otomobil severler, geçmişten günümüze çok kez şekil değiştirdi ama bazıları var ki tarih sahnesinden asla silinmedi. Yıllar geçti. Tasarımlar değişti. Hatta bu markaların yeri geldi sahipleri değişti ama maziden gelen karakterleri asla değişmedi. Hani o eski otomobil ruhu vardır ya, o bazılarında kendini hep hissettirir.

Popüler otomobil sitesi carthrottle, kendine 10 otomobil seçmiş ve photoshop programını açmış. Belirlediği bu 10 otomobili eski jenerasyonu ile ilk neslini şekillendirmiş. Bunu yaparken de eskilerin ön tarafını almış son jenerasyonlarının önüne koymuş. Ortaya oldukça ilginç çalışma çıkmış. Bunlara bakarken hiçte fena olmamış diyeceğiniz en az 5 araç var. Şahsen eskilerin tarzı hala iddialı görünüme sahip.

Sizi görsellerle baş başa bırakacağım. Fakat listedeki araçların ismini yazayım. Galerideki araçlar; Dodge Charger Hellcat / 2. nesil Charger, Toyota GT86/AE86, 2015 Corvette Stingray/C3 Stingray, Ferrari FF/F40, Jaguar F-Type/E-Type, 7. nesil Golf GTi/ ilk nesil Golf GTi, Nissan GT-R/Skyline 2000 GT, 2015 Civic Type R/Civic EK9, BMW i8/850 CSi, Range Rover SVR/1990 Range Rover Vogue gibi birçok farklı segmentten araçlar yer alıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }