Oto Kokpit

Bu Araç En Uygun Fiyatlı Bugatti Olabilir: BugAudi

Prestiji ve tutkuyu bir arada sunan çok az otomobil vardır. Bugatti Veyron bunu başaran ender arabalardan birisi olarak tarihe ismini yazdırdı. O, bir otomobilde beklenen birçok ögeyi bir arada barındırıyor. Hiç şüphesiz hayran duyulası bir araç ve Veyron’a benzemek isteyen çok oldu. “BugAudi” de bunlardan birisi. Adından anlaşılacağı üzere bir Audi üzerinde bir takım deneyler (!) yapıldığının izlerini veriyor. Aslında biz buna denemeler diyelim. Kısmen başarılı da olmuş. Veyron’u anımsatan bu araca daha yakından bakmaya ne dersiniz?

BugAudi

Japonya’da Bugatti Veyron hayranı bir sürücü, 2002 model Audi TT aracını hayalindeki otomobile çevirmeye çalışmış. 1.8 litre turbo benzinli motorlu bu spor aracın Veyron karşısında ne kadar mütevazi olduğunu görmemek mümkün değil. Bu kapsamda TT’nin Veyron’a benzemesi yolunda atılan adımlara genel hatlarıyla bakalım.

BugAudi verilen bu araçta Veyron’un dıştaki hatlarını yakalamak adına siyah ve kırmızı renkler en iyi şekilde kullanılmaya çalışılmış. Veyron’un ön kısmını yakalamak için krom kaplama da kullanılmış. Hatta yapan usta o kadar azimliymiş ki Bugatti’nin ön ızgarasını dahi yapabilmiş.

BugAudi Fiyatı

Arka kısımda ise Bugatti logolu dev spoiler kullanılmış. Krom difüzör ve çift egzoz çıkışını da es geçmemek lazım. Yan kısımda ise parlak siyah renkli ve Bugatti logolo jant kapaklarına sahip jantlar kullanılmış. BugAudi’nin yaşam alanında ise fazla söz edilecek değişim yoktur. Zaten buraya kadar yapılanlar da açıkçası saçma olmuş. Yine de emeğe saygı duymak lazım.

Son olarak bu aracın Carsensor adlı Japon ikinci el otomobil satış sitesi 21,095 euro‘ya satışta olduğu bilgisini verip diğer fotoğraflarına geçeyim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]