Oto Kokpit

Batman’in Pick-Up’ı: Isuzu D-Max AT35 Stealth

Pick-Up severler, sizleri eşsiz bir araçla tanıştırıyorum: Isuzu D-Max AT35 Stealth. Sadece 10 adet üretilen ve Batman’in araçlarından diyebileceğimiz kadar iddialı duran bu simsiyah D-Max’i buyurun yakından tanıyalım.

Isuzu D-Max AT35 Stealth

Otomobil firmaları bazen bir konsept belirleyip çok özel araçlar üretebiliyorlar. Isuzu da pick-up modeli D-Max’i siyah renk seçeneğini ele alıp hem lüks hemde arazi yeteneklerine sahip versiyonunu üretti. Sadece 10 adetle sınırlı olan Isuzu D-Max AT35 Stealth modelini sıradanlıktan öteye taşıyan birçok detayı var. Onlara bakalım.

Isuzu D-Max AT35 Stealth Özellikleri

Isuzu D-Max AT35 Stealth Özellikleri
Dışında simsiyah mat boyası ile karşılayan D-Max, led gündüz farlarını standart olarak korumuş. Ekstralara baktığımızda ön alt ızgara da led ek farlar, daha etkin görüş için kapı kollarına yerleştirilmiş kameralar ayrıca isteğe göre takılabilen tepe lambaları da yer alıyor. Bunun yanı sıra genişletilmiş yan çamurluklar da öne çıkıyor. Dışta dikkat çeken son değişim ise 17 inçlik siyah jantlar ve bunlara eşlik eden 315-70 R17 ebatlı arazi lastikleri bulunuyor.

Isuzu D-Max AT35 Stealth Fiyatı

Yaşam alanına geçtiğimizde ise siyah deri koltuklar hemen kendini gösteriyor. 9 inçlik dokunmatik multimedya ekranı ve 9 hoparlörlü ses sistemi D-Max AT35 Stealth modelini standartların ötesine taşıyan noktalar arasında yer alıyor.

2019 Isuzu D-Max AT35 Stealth

Son olarak Isuzu D-Max AT35 Stealth fiyatından bahsedeyim. Söz konusu sadece 10 adet olunca satış fiyatı da ona göre belirlenmiş. İngiltere kullanıcısı için satışa sunulacak bu aracın değeri 44,005 sterlin olarak belirlenmiş. Yani neredeyse Jaguar F-TYPE kadar pahalı bir araçtan söz ediyoruz. Ülkemizde görme ihtimalimiz çok düşük. Kimse de kalkıp yüz binlerce TL’yi bu araç için vermez, diyor ve fotoğraf galerisi ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }