Oto Kokpit

Araba Duvar Kağıtları

Araba Duvar Kağıtları

Her geçen gün gelişmeye devam ederken bizi şaşırtan otomotiv sektörü, kendisine küçük büyük ayırdetmeksizin birçok hayranı bağlamış durumda. İnsanlar bilgisayarlarına telefonlarına ya da tabletlerine araba resimlerini yada tampon, jant gibi onun bir parçasını kaydedip, arkaplan resmi olarak ekleme isteğine sahi sahip. Biz ise araba sever arkadaşlarımızdan android telefon sahipleri için ve yine bilgisayar kullanıcıları için bir hizmette bulunmaya karar verdik. Sevdiğiniz araba markalarından dilediğiniz resmi seçip uygulama üzerinden ister düzenleyip duvar kağıdı yapmak için kaydedin, isterseniz de değişiklik olmadan hemen araba duvar kağıdınızı ayarlayın. Hd araba resimleri sitemizden onlarca duvar kağıdını sizler için hazırlar, yayınlarken, android marketteki araba duvar kağıtları uygulamamızda da yine birçok (sitemizdekine kıyasla daha fazla resim bulunuyor) araba resimleri bulabileceksiniz. Hd kalite araba resmi yükleyebileceğiniz uygulamayı ve en güzel araba duvar kağıtları ibrahim kaman hazırladı ve biraraya getirdi. Mercedes- benz, Bmw, McLaren, Ferrari, lamborghini, Porsche gibi birçok araba markasına ait araba fotoğrafları hem sitemizde hem de uygulamamızda bulunuyor.

Mobil uygulama için telefon arkaplanını nasıl ayarlarım?
Android mağazadan yüklediğiniz hd araba duvar kağıdı uygulamamızı açtığınızda beğendiğiniz araba resmini açıyorsunuz. Açılan resimde sağ alt köşedeki açılı-kapanır butondan ‘Set as wallpaper’ seçeneğine tıkladığınızda, görüntülediğiniz araba resimini duvar kağıdınız olarak belirlemiş olursunuz. Beğendiğiniz arabayı telefona veya tablete duvar kağıdı yapmak işte bu kadar basit.
Uygulama varken araba duvar kağıdı websitenize neden gerek var?
Mobil uygulamaya erişim imkanı olmayan arkadaşlar için bilgisayardan sizin için hazırladığımız hd kaliteli araba duvar kağıtlari içerisinden size uygun olan kalitedeki resmin linkine sağ tıklayarak, farklı kaydet( chrome kullanıcıları için resmi kaydet seçeneği) seçeneği ile resimleri kaydedebilir, daha sonra akıllı telefona yada tablete bluetooth ile gönderim yapabilirsiniz.
Araba duvar kağıtları için buyurun; HD Foto Galeri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.