Sürücü Kursları Rehberi

500 Adetlik 2021 BMW X7 Dark Shadow Edition Tanıtıldı

Karizmatik araçlar serisine bir yenisini eklemeye hazırlanan BMW, sadece 500 adet üreteceği yeni aracı ile birlikte otomobil sevenlerin huzuruna çıkıyor. Yeni ve karizmatik bir versiyon olarak karşımıza çıkan 2021 BMW X7 Dark Shadow Edition, hem görseli ile hem de sadece 500 adet üretileceği için şimdiden ilgiyi üzerine çekmişe benziyor. BMW’nin bu yeni modeli Amerika Birleşik Devletleri’nde 120.490 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.

2021 BMW X7 Dark Shadow Edition

Aracı ilk kez gördüğünüzde her şeyden önce görseli yani rengi ilginizi çekecektir. Araç Frozen Artic Grey adı verilen bir gövde rengine sahip. Her ne kadar bu renk daha önce BMW’nin başka modellerinde kullanılmış olsa da ilk kez bir X modelinde kullanılıyor ve doğruyu söylemek gerekirse çok yakışmış diyebiliriz. Gövde rengini aracın belli bölümlerinde kullanılan parlak siyah renk ile tamamlayan mühendisler, görselliğe önem veren araç severler için son derece ilgi çekici bir araç meydana getirmişler.

2021 BMW X7 Dark Shadow Edition Kokpiti

Araç içerisinde 4.4 litrelik bir motor bulunuyor ve bu motor 523 beygir gücünde. 750 Nm tork üreten bu güçlü motor sayesinde aracın son derece güçlü ve hızlı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Aracın iç tasarımı da tıpkı dış gövdesi gibi “karanlık” ve karizmatik diyebiliriz. Deri direksiyon simidi, gece mavisi ve siyah renklerindeki dikişlere sahip olan deri koltuk döşemeleri aracı son derece göze hoş gelen bir otomobil haline getiriyor. Bahsettiğimiz gibi Amerika’da 120.490 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak olan araç sadece 500 adet üretilecek. BMW X7 Dark Shadow Edition’a sahip olacak olan kişilerin araçtan memnun kalacakları bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor çünkü araç hem son derece karizmatik hem de teknik veriler açısından bir hayli tatmin edici.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git