Oto Kokpit

2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package Türkiye Fiyatı Açıklandı

2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package Türkiye Fiyatı Açıklandı

Son teknoloji ve üstün tasarım özellikleriyle mükemmelliğe önem verenlerin gözdesi yeni Ford Kuga, ST-Line Black Package’i de paket seçeneklerine ekleyen Ford, performansını güç geçtikçe daha da geliştiriyor. Bu şekilde teknoloji, konfor ve tasarımdan ödün vermeden model paketini bir standarta oturtmayı hedefliyor. Karoser kısmındaki tasarımında kullanılan siyah rengi karizmatik bir görsellik kazandırmıştır. Spor ve aynı zamanda klasik bir model olmayı başaran Kuga, ergonomik bir dizayna sahiptir. Ford Kuga bu tasarımıyla yılın gözde modelleri arasında işlevsel ve şık dokunuşlarıyla birlikte mükemmel bir sürüş keyfi kazandırıyor. Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package, 1.421.700 TL’den Türkiye’de satışa sunuldu.


2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package Türkiye Fiyatı

Tasarım konusunda oldukça iyi bir iş başaran ve ileri bir teknolojiyle donatılan Ford Kuga, SUV modeli açısından müşteriye beklenilenden oldukça fazlasını sunmaktadır. Titanium, Style ve ST-Line versiyonlarının ardından şimdi de ST-Line Black Package model ile sahalara geri dönüyor. Markanın isminin önümüzdeki yıllarda da sıklıkla duyacağımız aşikâr çünkü bu paket oldukça göz dolduruyor. Özgün, konforlu ve şık tasarımıyla eşsiz teknolojisi dikkat çekmeye yetiyor.

2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package Türkiye

Sahnede yine yeniden “siyah” başrolde
Geniş uzun ön farlar, eğimli arka cam, adeta bir sporcu gibi geniş omuzlara sahip, akıcı hatlarla uzun dingil mesafesine sahip prestijli dış tasarımıyla ST-Line Black Package donanımıyla çarpıcı siyah detayları, hayran bıraktırıyor. 20 inç büyüklüğe sahip alüminyum alaşım siyah jantları ile premium hava yaratıyor.

2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package Donanımları

Artık gelişmiş ve standart sürüş dinamikleri için: Kuga
İleri ve akıllı teknolojisiyle, birçok koşul ve sürüş modunda güvenlik ve yüksek performansı benimser. Bu versiyonda sunulan teknolojik paket, ST-Line Black Package ile standartlaşıyor ve geleceğe adını tükenmez kalemle yazdırarak silinmez hale getiriyor.

2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package Fiyatı

Donanım paketinin gelişmişliğiyle revaçta olan, ışıklarda ve takip mesafesindeyken dur-kalk yapabilmenizi daha konforlu hale getiren hız kontrol sistemi, trafik levha tanıma sistemi, şerit hizalama, gece görüş ve mesafe uyarısı, çarpışma önleyici yardımcı ve yaya algılama özelliğiyle acil durum manevra destek sistemi sunan model oldukça konuşulacak gibi duruyor. Kör nokta uyarı sistemi ile aracınızı koruyarak sürüş dinamiğinizi zinde tutar.

Arabanın iç mekânında da yolcu deneyiminin en üst düzeyde olduğu Kuga ST-Line Black Package donanımı, mükemmel yolculuk sunuyor. 12 yönlü yeni tasarım paketiyle ilk defa sunulan ürün, AGR sertifikalı sürücü ve yolcu koltukları araç içi fonksiyonelliği artırırken önemli bir işlevsellik, esneklik ve konfor avantajı kazandırmaktadır. Isıtmalı direksiyon ve ön cam, ön ve arka koltukların yanı sıra akıllı bagaj kapağı teknolojisiyle gözde kullanıcı dostu detaylara sahip ST-Line Black Package, yeni bir standart.

Sürüş deneyimi sınır tanımıyor

Ford Kuga, Eurp NCAP tarafından her yıl puanlanan araçlar arasında bu yıl 5 yıldız ile değerlendirilmişti. Geride kalan paketlerinde sunulmakta olan üst düzey güvenlik seviyesi, bu Kuga modelinde daha da yükselmiş durumda. Ön görüş kamerası 180˚, kör nokta uyarısı ve sürücü dikkat takip sistemi ve adaptif hız kontrol sistemi sayesinde sürüş keyfi ve hazzını direksiyon başında her an hissedecek ve güvende olacaksınız.

Yeni donanım paketi, standart şerit hizalama asistanı sayesinde Dinamik LED ön far sistemi, ön ve arka kamerası olmasından kaynaklı aktif park asistanına sahip, kapı kenar korumalığı ve hız levha tanıma sistemi gibi gelişmiş teknolojiler sunuyor.

En güncel motor teknolojisiyle güçlendirilmiş Ford Kuga modeli 182 PS gücüyle EcoBoost motor ile 8 ileri tam otomatik şanzıman imkanı sağlayarak zengin bir kadroya sahip.

Ford Kuga’nın bu serisinde renk seçenekleri olarak siyah, kurşun ve manyetik gri, kırmızı ve platin beyazı olmak üzere toplam 5 farklı gövde rengiyle satışa sunulmaktadır.

2023 Yeni Ford Kuga ST-Line Black Package

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }