Oto Kokpit

Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 Özellikleri Açıklandı

Volkswagen ailesinin sevilen hot hatch modeli Polo GTi, 25. yılını kutluyor. Tabi bunu da özel bir model üreterek gerçekleştirme kararı aldı. 2500 adetlik sınırlı üretimle 25. yıla özel üretilen Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 bir takım farklarla satışa sunuldu.


Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 Özellikleri

Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 modelinin ilk olarak teknik verilerine bakalım. Aracın kalbinde 2.0 litrelik TSİ turbo beslemli benzinli motor bulunuyor. 207 PS 320 nm tork güç üreten ve önden çekişli olan yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 modeli 0’dan 100 km/s hıza 6,5 ​​saniyede çıkıyor. Öte yandan bu hızlı hathback araçta standart olarak spor süspansiyon da bulunuyor ve bu sayede araç 15 milimetreye alçaltılabiliyor. Elektronik diferansiyel kilidini de unutmamak lazım.

Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 Teknik Özellikleri

Gelelim yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 donanımlarına.
Dışta 18 inçlik parlak siyah jantlar, yan alanlardaki stickerlar, siyah yan aynalar, iç alanda ise kırmızı siyah kombinli iç dizayn öne çıkıyor. Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 modelinde kırmızı detaylı siyah koltuklar, kırmızı dikişli deri direksiyon simidi, kırmızı ince trimleri ve 2500 adeti vurgulayan kapı eşikleri bulunuyor. Ayrıca bu araçta 0-210 km/s arasında çalışan adaptif hız sabitleyici dahil birçok ADAS donanımları yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 modelinde bulunuyor.

Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 Kokpiti

Yeni Volkswagen Polo GTI Edition 25 fiyatına baktığımızda Avrupa pazarında 35,200 euro fiyatla alınabilecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }