Oto Kokpit

Yeni SUV Renault Austral Türkiye Fiyatı Açıklandı – Austral Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Yeni SUV Renault Austral Türkiye Fiyatı Açıklandı – Austral Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Yeni SUV Renault Austral için Türkiye fiyatı açıklandı. Renault ailesinin C SUV sınıfındaki yeni temsilcisi olan Austral için açıklanan Türkiye fiyatı 1.190.000 TL. Ön siparişler 24 Nisan’da açılacak. Daha önce Renault Austral teknik özellikleri ve donanımlarına dair bilgiler aktarmıştık.


Yeni SUV Renault Austral Türkiye Fiyatı

Yeni Austral SUV, Renault’nun C segmentindeki güçlü iddiasını zirveye taşımaktadır. Esprit Alpine donanımı sayesinde daha sportif bir hava katan Yeni Austral, Türkiye’de Techno Esprit Alpine versiyonuyla lansmana özel opsiyonlar hariç, anahtar teslim fiyatı 1.190.000 TL olarak belirlenmiştir.

Ön sipariş için başvuruda bulunmak isteyenler, MAİS Yetkili Satıcıları ve Şubeleri ile iletişime geçerek 250.000 TL ön ödeme yaparak işlemlerini tamamlayabileceklerdir. İlk 500 kayıt yapan kişi Haziran ayından itibaren yeni Austral’e sahip olabilecektir.

Renault markası ilk defa, dinamik ve çarpıcı tasarım özellikleriyle bezenmiş sportif Esprit Alpine versiyonunu sunuyor. Yeni Austral, 20 farklı ileri düzey sürüş destek sistemi ve 564 cm2 OpenR Link bilgi-eğlence sistemiyle sürüş deneyiminden ödün vermeyen, herkes için en üst düzey teknolojiyi sunuyor. Arka koltuğun 16 cm geri çekilme özelliği sayesinde segmentinde benzersiz bir diz mesafesi sağlanıyor. Yeni Renault Austral modelinde en güncel Multi-Sense teknolojisi bulunuyor. 4 farklı sürüş modu ve kişiselleştirme seçenekleri de keyifli sürüş deneyimini artıracak.

3. nesil CMF-CD platformu üzerine kurulu ilk Renault modeli olan Yeni Austral, güçlü ve verimli 160 bg 12V hafif hibrit motoruyla hem yakıt tüketimini hem de emisyonları azaltırken günlük kullanım konforunu da artırıyor.

Yeni Austral ülkemizde Haziran ayından itibaren teslim alınacak ve kullanıcıyla buluşacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Yeni Austral, Türkiye'de Techno Esprit Alpine versiyonuyla lansmana özel opsiyonlar hariç, anahtar teslim fiyatı 1.190.000 TL olarak belirlenmiştir.

Yeni Austral ülkemizde Haziran ayından itibaren teslim alınacak ve kullanıcıyla buluşacak.