Oto Kokpit

Yeni Çağın Süper Hizmeti Oto Ekspertiz

08.02.2017
Yeni Çağın Süper Hizmeti Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz ikinci el araçların kaza, hasar ve arıza gibi olumsuz durumlarını uzman personel ve teknolojik cihazlar yardımı ile tespit ederek alıcı kişiye rapor şeklinde sunan bir hizmettir. Oto ekspertiz hizmeti alan bir kişi satın alacağı aracın tüm özelliklerini öğrenmiş olur.

yeni-cagin-super-hizmeti-oto-ekspertiz

İkinci el piyasasının engellenemez hızla gelişmesi ve araç sahiplerinin direk araçlarını kendileri satmasından dolayı bir takım dürüst olmayan ticaretler var olmakta ve birçok alıcı kişi satış sonrası ciddi zararlar görmektedir. Oto ekspertiz bunun gibi olumsuz durumları ortadan kaldıran en etkili hizmettir. Oto ekspertiz yaptırılan bir aracın tüm sorunları gün yüzüne çıkar ve alıcı kişi araca değerinden fazla para ödememiş olur. Özellikle neredeyse hurdaya çıkmış araçları yeniden yaparak piyasada hasarsız ve sorunsuz olarak satışa sunulması alan kişide büyük maddi kayıplara neden olmaktadır. Oto ekspertiz bu durumları açığa çıkararak her iki tarafında dürüst bir alış veriş yapmasını sağlar. Oto ekspertiz hizmeti daha çok alıcı kişilerin daha çok işine yarayan bir hizmettir. Yapılan tüm incelemeler sonrası araçlarda var olan küçük ve büyük tüm kusurlar bilinir. Uzman ve eğitimli personeller, süper teknolojik cihazlar ile oto ekspertiz yaptırmanın konforunu ve avantajlarını yaşayacak paranızdan ve zamanınızdan tasarruf sağlamış olacaksınız. Otomotiv sektöründe 18 yıllık deneyimimiz ile tek uzmanlık alanımızın oto ekspertiz olmasından dolayı kontrollerimiz yüzde yüz doğru olarak yapılmaktadır.

Hata payının sıfır olduğu oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmanız için bir telefon kadar yakınızdayız. Satış sonrası oluşacak olumsuz urumdan dolayı alıcı ve satıcı arasında yaşanacak olumsuz polemikleri ortadan kaldıran oto ekspertiz hizmetimiz ile tamamen güven içinde ticaretinizi sağlamaktasınız. Sizlerde oto ekspertiz hizmetimizden yararlanmak için randevu alarak işlinizi şansa bırakmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.