Oto Kokpit

Yeni Cadillac Escalade-V 2023 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı

Yeni Cadillac Escalade-V teknik özellikleri, donanımları ve fiyat bilgisi ile tanıtıldı. General Motors grubunun bir parçası olarak dikkat çeken Cadillac, markanın en lüks araçlar kategorisindeki varlığın sürdürüyor. Bu premium aileye geçtiğimiz günlerde yeni Cadillac Escalade-V katıldı. Merakla beklenen bu aracın teknik özellikleri ve fiyatı da belli oldu. 2023 serisine güçlü motor ve süspansiyon güncellemeleri ile giren Cadillac pek çok açıdan tatmin eden bir araç ile geliyor.

Yeni Cadillac Escalade-V 2023 Teknik Özellikleri

Yeni Cadillac Escalade-V Teknik Özellikleri

2023 yeni Cadillac Escalade-V oldukça büyük ve güçlü motorla geliyor. 6.2 litre süper şarj beslemeli V8 motoru 682 beygir 885 nm tork güç üretiyor. Yeni Cadillac Escalade-V motoru 10 ileri otomatik şanzıman ile kalibre edilmiş. Bu sayede 0-60 mil (0-96 km/s) hızlanması 4.4 saniye de ve çeyrek mil (0-400 metre) süresi de 12.74 saniyede gerçekleşiyor.

2023 Yeni Cadillac Escalade-V

Yeni Cadillac Escalade-V Fiyatı ve Donanımları

Yeni Cadillac Escalade fiyatı 149.990 dolar olarak açıklandı. ABD pazarı için ilk etapta satışı gerçekleşecek 2023 Cadillac Escalade-V donanımlarına da bakalım. Donanımsal olarak iyileştirmeler ile araç tam anlamıyla kusursuz bir hal almış. Jant seti 22 inç ve siyah antrasit bir renge sahip. Yaz lastikleri yerine dört mevsim lastikler, 275/55R-22 ebatla sunuluyor. 14 Hoparlörlü Bose Performans Serisi ses sistemi, Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi ve gelişmiş aktif sürüş asistan özellikleri bu araçta sunuluyor. Çevre görüş kamerası çok daha güvenli bir seyahatin yapılmasını sağlarken konfor içinde birçok şey düşünülmüş. 8 koltuklu Yeni Cadillac Escalade uzun yolculuklarda tam anlamıyla yüksek konfor sunuyor.

2023 Yeni Cadillac Escalade-V Kokpiti

Cadillac Escalade-V birçok güvenlik sistemi ile de geliyor. Cadillac 2023 serisinde bu konunun üstünde çok durdu ve özellikle de güvenlik sistemine ciddi bir yatırım yaptı. Otomatik acil frenlenme sistemi ve hız sabitleyici gibi özelliklerin tamamında iyileştirme söz konusu oldu. Elbette bunlarla sınırlı değil. Güvenli bir seyahat için çalışmalar yapan Cadillac akıllı sürücü asistanını da güncelledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Yeni Cadillac Escalade-V, ABD satış fiyatı 149.990 dolar olarak açıklandı.

Yeni Escalade-V, 6.2 litre süper şarj beslemeli V8 motoru 682 beygir 885 nm tork güç üretiyor.