Oto Kokpit

Profesyonel Kiralık Araba Hizmeti

Profesyonel Kiralık Araba Hizmeti

Profesyonel bir hizmet çatısı altında yürütülen reis bireysel araç kiralama güvencesi altında gerçekleştirilen 6 aydan 12 aya kadar hizmeti elde edilebilir. Özellikle bünyesinde 2000’i aşkın bir araç filosu bulunmaktadır ve sıfır kilometre araçlar bireysel veya kurumsal işletmeler adına sunulmaktadır. Firma bünyesinde elde edilecek olan kiralama kapsamında herhangi bir evrak veya prosedür ile uğraşmadan rahatlıkla anahtar teslim araçlar arzu edilen her yerden alınabilir. Kasko ile birlikte sigorta ve ÖTV, MTV ile birlikte plaka ruhsat ücreti de yine Reis bireysel kiralama kapsamında halledilmektedir. Bu sayede müşteriye sadece araca benzin koyup ülkenin farklı noktalarına rahatça seyahat etmek kalıyor. Ayrıca bakım onarım ve lastik değişimi hizmeti de büyük bir güven içerisinde sunulmaktadır.

Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

 

Özellikle günümüzde farklı sektörlere ait şirketler için araçların önemi oldukça büyüktür. Çok yüksek miktarlarda maliyetler harcayıp araçlar almak yerine yıllık araç kiralama hizmeti kapsamında çok daha uygun fiyatlar ile şirket kapsamında maliyetleri düşürecek daha büyük bir avantaj da elde edilebilir. A segmentinden D segmentine kadar farklı araç çeşitleri kiralama hizmeti Reis bireysel araç kiralama desteği altında sunulurken aynı zamanda 7/24 verilen web sitesi özelliği de bulunan canlı sohbet hizmeti de her daim sağlanmaktadır. Uzun yıllardır profesyonel bir anlamda otomotiv sektöründe büyük bir tecrübe elde etmiş olan Reis bireysel araç kiralama, aynı zamanda Opel yetkili bayi ve yetkili servis olarak da ülkenin birçok farklı yerinde kusursuz bir destek vermektedir.

 

Çok Uygun Fiyatlar Kapsamında Araç Kiralama Hizmeti

 

999 TL’den başlayan fiyatlar kapsamında bu alanda uzman şoförler eşliğinde ülkenin tüm değişik noktalarına araçlar teslim edilmektedir. Hem bireysel hem de kurumsal olarak 6 aydan 12 aya kadar yapılan kiralama hizmetleri kapsamında birbirinden farklı kiralık araç modelleri içerisinde büyük bir konfor sunan klima seçeneği kapsamında geniş iç hacimli araçlar ile rahat bir yolculuğun tadı çıkarılabilir. Ayrıca 7/24 sunulan asistan yol yardımı sayesinde de tüm farklı soru ya da problemler karşısında hemen ulaşma şansı elde etmek mümkündür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }