Oto Kokpit

Nissan Altima 2023 Tanıtıldı – 248 Beygirlik Motora Sahip

Yeni Nissan Altima 2023 tanıtıldı. Nissan’ın D segmentindeki sedan otomobili olan Altima, yepyeni modeliyle yollara çıkmak için hazır. Yeni Altima, Nissan D platformunda üretildi. İki litre 248 beygirlik turbo benzinli motorla lanse edilen bu aracı gelin yakından tanıyalım.

Nissan Altima 2023 Teknik Özellikleri

Nissan Altima 2023 Motor Seçenekleri

2023 Nissan Altima iki farklı motor seçeneği ile alınabilecek. Ayrıca bu araç önden çekiş ve akıllı dört çeker tipiyle S FWD, SV FWD, SV AWD, SR FWD, SR AWD, SL FWD, SL AWD ve SR VC-Turbo FWD olmak üzere toplamda 8 farklı versiyonla alınabilecek. Araçta kullanılacak motorlardan birisi 2.5 lt atmosferik benzinli 188 beygir 244 nm tork güçlük ünite olacak. Diğer motor seçeneği ise 2.0 lt turbo benzinli 248 beygir 370 nm torkluk seçenek olacak. İki motora Xtronic tam otomatik şanzıman eşlik edecek.

Yeni Nissan Altima İçi

Nissan Altima 2023 Donanımları

Yeni Nissan Altima birçok üstün donanımla kullanıcısına sunulacak. Markanın D segmentindeki bu temsilcisi esasen Türkiye yollarında Passat, Mondeo, Talisman gibi araçlara denk geliyor. Bu yüzden sahip olduğu özelliklerde sınıfını temsil noktasında bulunacak. 2023 Altima da yer alan özelliklere baktığımızda;
17 ve 19 inçlik dört farklı jant seçeneği,
iki yeni renk seçeneği,
led farlar,
8 yönlü elektrikli sürücü koltuğu.
7 inçlik dijital gösterge ekranı,
12.3 inçlik multimedya ekranı,
kablosuz Apple CarPlay ve ProPILOT Assist ile ADAS donanımları bulunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Nissan Altima'nın yeni modeli Türkiye'de satışa sunulmayacak.