Oto Kokpit

Mercedes-AMG EQE 53 Fiyatı – Mercedes-AMG EQE 53 Teknik Özellikleri

Mercedes-AMG EQE 53 Fiyatı ve Teknik Özellikleri açıklandı. Mercedes-Benz’in ürettiği bu arabanın birçok gelişmiş Teknik Özellikleri mevcuttur. Bu araba elektrikli bir arabadır. Mercedes-AMG EQE 53 sahip olduğu elektrikli motoruyla 687 ps 1000 nm tork güç üretmektedir. 3.3 saniyede 0’dan 100’e çıkabilen EQE 55 AMG tek bir şarj ile yaklaşık 518 km’ye kadar menzil sunmaktadır. Ayrıca hızlı şarj alanında 15 dakikalık şarj ile 180 kilometreye yakın yol gidecek kadar dolabilmektedir.

Mercedes-AMG EQE 53 Menzili

2023 Mercedes-AMG EQE 53 Fiyatı Ne Kadar?

Mercedes-AMG EQE 53‘ün fiyatı ise Almanya’da 109.777 euro olarak açıklandı. Türkiye için ise yaklaşık olarak 4 milyona yakın fiyatla satılması bekleniyor.

2023 Mercedes-AMG EQE 53 Avantajları Nelerdir?

2023 Mercedes-AMG EQE 53 Avantajları Nelerdir?  Sorusu bu arabayı almayı düşünen kişilerin sıkça sorduğu sorulardan biridir. Aslına bakarsanız bu araba birçok avantaj ve konforu yapısında barındırır. Mercedes-AMG EQE 53 modelinin sahip olduğu avantajlar:

  • Elektrikli olmasıdır. Bu sayede doğaya zarar vermemekte ve çevre dostu olmaktadır.
  • Hızlı şarj edilebilmesidir. Bu sayede hem zamandan vakit kazanmış olacaksınız hem de uzun uzun beklemekten kurtulursunuz.
  • Konforlu oluşudur. Bu sayede araba sürerken hiç zorlanmadan zevkli bir yolculuk geçirirsiniz.

Bu ve bunun gibi avantajlarından dolayı insanlar Mercedes-AMG EQE 53‘ü tercih etmekte, rağbet göstermektedir.

2023 Mercedes-AMG EQE 53 Neden Tercih Edilmelidir?

2023 Mercedes-AMG EQE 53 Neden Tercih Edilmelidir? Sorusu birçok kişinin kafasını kurcalamaktadır. Çünkü insanlar fiyat ve kalite performansını merak etmektedir. Bu arabada bu performans oranı çok yüksektir. Bu yüzden de bu araba Tercih edilmektedir. Hem elektrikli olmasından kaynaklı yakıt masrafı yoktur. Ayrıca konfor ve hız açısından oldukça yüksek bir arabadır. Ayrıca sportif ve zamana meydan okuyan şık tasarımıyla ince ayrıntılarıyla sadece teknik açıdan değil görünüş açısından da çok iyi olmasından dolayı tercih edilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

S.S.S

Mercedes-AMG EQE 53‘ün fiyatı ise Almanya'da 109.777 euro olarak açıklandı. Türkiye için ise yaklaşık olarak 4 milyona yakın fiyatla satılması bekleniyor.

EQE 55 AMG tek bir şarj ile yaklaşık 518 km'ye kadar menzil sunmaktadır.

Mercedes-AMG EQE, 3.3 saniyede 0'dan 100’e çıkmaktadır.

Mercedes-AMG EQE, 240 km/s son hıza ulaşabilmektedir.