Oto Kokpit

Makyajlı Renault Kadjar Görüntülendi

Renault’un kompakt crossover sınıfında 3 yıl önce ürettiği modeli facelift operasyonu geçirdi. Prototip versiyonu biten Makyajlı Renault Kadjar, testlerde casus kameralara yakalandı. Aracın dışta ön ve arka kısmı, yaşam alanında ise direksiyon simidi kamuflajlanmış. Detaylar saklanmasına rağmen bazı alanlarda ne gibi değişimlerin olduğu görülüyor. İşte detaylar…


Makyajlı Renault Kadjar

Renault Kadjar, 2015 yılında karşımıza çıktı. Fransız markanın CMF platformunda üretilen ve Nissan Qashqai ile ortak noktaları olan bu araç, çok küçük SUV modellerden uzaklaşıp biraz daha gösterişli hale getirilmiş Renault modeli olarak lanse edildi. Şimdi de yenilenme zamanı geldi.

Makyajlı Renault Kadjar üzerindeki değişimler tam anlamıyla görünmüyor. Çünkü araç şuan prototipi ile test halinde ve bu testlerde kamuflajlı olarak yapılıyor. Resmi tanıtımı yapıldığı zaman gerekli bilgiler elimize düşecektir. Şimdilik var olan bilgilerle devam edelim.

Makyajlı Renault Kadjar Ne Zaman Çıkacak?

Değişimlere baktığımızda dışta ön ve arka alanda bir takım farklılıklar olması bekleniyor ama nasıl bir eklemeler veya yenilikler yapıldığı konusunda bilgi sahibi değilim. Yaşam alanında ise genişletilmiş multimedya ekranı ve klima kontrol alanında değişim görünüyor.

Nissan Qashqai, Hyundai Tucson, Peugeot 3008, Seat Ateca, Skoda Kodiaq gibi araçlarla aynı sınıfta olan Renault Kadjar, makyajlı versiyonunda yine benzinli TCe ve dizel dCi motor seçenekleri kullanılmaya devam edecek.

Makyajlı Renault Kadjar Türkiye

Şimdilik Makyajlı Renault Kadjar hakkında aktaracağım bilgiler bu kadar. Aracın ne zaman çıkacağı şimdilik açıklanmadı. Fakat Ekim ayında yapılacak olan 2018 Paris otomobil fuarında birçok detaylarıyla birlikte ne zaman satışa çıkacağı da açıklanacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }