Oto Kokpit

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Türkiye Fiyatı Açıklandı

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Türkiye Fiyatı Açıklandı

Makyajlı 2023 Mercedes A Serisi için Türkiye fiyat listesi açıklandı. A 200 ve A45 S modelleriyle fiyatlanan aracın dış tasarımı, sportif ve kaslı bir görünüm sergiliyor. 19 inçe kadar sunulan dört farklı jant modeli aracın sportif tasarımını güçlendiriyor. Arka difüzör ve standart LED arka stop lambaları ise hem gündüz hem de gece heyecan uyandıran bir görünüm sağlıyor.

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Türkiye Fiyatı

Yeni Mercedes A-Serisi‘nin iç mekânı da ileri teknolojiye sahip. İki adet 10,25 inç ekrandan oluşan desteksiz çift ekran özelliği, fütüristik bir tasarım sunuyor. Üç yuvarlak türbin görünümlü havalandırma çıkışı uçak tasarımlarına gönderme yapıyor. Koltuklar, üç boyutlu kabartmalı ARTICO döşemeleriyle aracın sportifliğini vurguluyor ve yeni koyu karbon fiber görünümlü trimler öne çıkıyor.

Yeni A-Serisi, dış tasarımındaki üst kalite detaylarını iç mekâna taşıyor ve farklı kişiselleştirme isteklerine cevap veriyor. Özel bir aydınlatma ortamı sağlayan araç, karakteristik Mercedes-Benz tasarım unsurlarıyla fark yaratıyor. Yeni A-Serisi, üst düzey bir konfor sunan kabartmalı koltukları, koyu karbon fiber görünümlü trimleri ve farklı renk seçenekleri ile öne çıkıyor.

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Fiyatı

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Türkiye Fiyat Listesi

A 200 AMG Benzinli: 1.439.000 TL
A 200 Sedan AMG Benzin: 1.480.500 TL
A 45 S 4MATIC+ Performance: 3.325.500 TL

Yeni A-Serisi, standart olarak geri görüş kamerası, USB paketi veya napa deri direksiyon gibi zengin bir donanımla sunulmaktadır. Mercedes, zaman alan kişiselleştirme seçeneklerini basitleştirmek için donanım paketi mantığını bir kez daha önemli ölçüde basitleştirdi. Sıklıkla birlikte sipariş edilen özellikler, gerçek tüketici davranışları göz önüne alınarak ekipman paketlerinde toplanmaktadır. Ayrıca, müşterilere gövde rengi, döşeme, trim ve jant gibi seçenekler sunularak araçlarını kişiselleştirmeleri sağlanmaktadır.

Yeni A-Serisi, donanım ve yazılım açısından önemli bir adım atmıştır. En güncel MBUX neslinin kullanımı sezgisel ve öğrenme yeteneğine sahip olup, sürücü ve merkezi ekranlar bütünsel, estetik bir deneyim yaratmaktadır. Merkezi ekran, navigasyon, medya, telefon, araç gibi işlevleri sunmakta ve dokunmatik ekran olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca, yeni A-Serisi daha dijital, daha akıllı ve daha güvenlidir.

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Türkiye

Yenilenen telematik sistemi, yeni tasarımı ve artan performansıyla birlikte etkisini gösteriyor. Kablosuz Apple Carplay özelliği sayesinde akıllı telefonlarla bağlantı standart donanım olarak sunuluyor. Ayrıca, daha fazla bağlantı için ek bir USB-C bağlantı noktası eklenmiş ve USB şarj kapasitesi artırılmıştır.

Yeni A-Serisi güncellenmiş güvenlik yardımları da sunmaktadır. Örneğin, güncellenmiş Sürüş Yardım Paketi, Aktif Şerit Takip Yardımcısı ile şeritte kalma kontrolünü kolaylaştırırken, Park Paketi boylamasına park etmeyi desteklemektedir ve 3 boyutlu görüntülerle 360 derece kamera destekli park etme gibi diğer özellikler sunmaktadır.

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi

Yeni A-Serisi’nin motor seçenekleri de güncellenmiştir. Tüm benzinli motorlar, elektrik destekli dört silindirli seçeneklerden oluşmaktadır. Yedi vitesli DCT otomatik şanzıman standart olarak sunulurken, yarı-hibrit sistem, kalkış anında 14HP/10 kW ek güçle çevikliği destekleyen 48 voltluk bir ek elektrikli sistemle donatılmıştır.

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Teknik Özellikleri

A 200 Hatchback – A 200 Sedan
Motor: 1332 cc 163 ps 270 nm tork (turbo benzinli)
Şanzıman: 7 ileri DCT otomatik şanzıman
Performans: 0-100 km/s: 8.2 – 8.3 saniye – Maksimum hız: 225 – 230 km/s
WLTP standartlarına göre ortalama tüketim: 5.8 – 5.7 litre

Makyajlı 2023 Yeni Mercedes A-Serisi Donanımları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

[single_loop]