Oto Kokpit

Makyajlı 2023 Subaru Outback Özellikleri ile Tanıtıldı

Subaru’nun sevilen SUV modeli Outback yenilendi. Onyx Edition donanım paketi ve iki farklı motor seçeneğiyle gelen yeni Subaru Outback için teknolojik donanımları da güncellenerek kullanıcısına sunulacak. İşte detaylar…


Makyajlı 2023 Subaru Outback Özellikleri

Subaru Outback, Japon firmanın 1994 yılında yüksek formlu station wagon modeli olarak üretildi. 1999 yılında ikinci nesline, 2003 yılında üçüncü nesline ve 2009 yılında ise dördüncü nesline kavuşan Outback, 2014 yılında üretilen BS kodlu beşinci jenerasyonuyla yollara çıktı. 2020 yılında ise vagon kimliği crossover SUV’a dönüştü. Şimdi ise bu araç makyajlanarak varlığını sürdürmeye devam edecek.

Makyajlı 2023 Subaru Outback ile Gelen Yenilikler
Aracın far yapısı güncellenerek led yapıda farlar ve sis farları eklenmiş. Ön ve arka tampon yapısı, yan kısımlar ve genişletilmiş çamurluk dodikleri gibi farklılıklarda bulunuyor. Öte yandan otomatik karartmalı, pusulalı ve Homelink özellikli tam LCD Akıllı Dikiz Aynası da yeni Subaru Outback modeline dahil değilmiş. Bu ayna da geniş açılı mono kamera dahi bulunuyor.

Makyajlı 2023 Subaru Outback Teknik Özellikleri

Onyx Edition paketi ile bu araçta;
18 inç alaşım jantlar,
11.6 inçlik multimedya ekranı,
bel destekli 10 yönlü elektrikli ön sürücü koltuğu,
LED arka kapı ışığı,
soğutmalı ön koltuklar,
ısıtmalı direksiyon simidi,
kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto gibi özellikler bulunuyor.

Makyajlı 2023 Subaru Outback Kokpiti

Makyajlı Subaru Outback modelinde sunulan motor şanzıman seçeneklerine de bakalım. 2.4 litrelik turbo BOXER motor ile bu araç 260 beygir 375 nm tork güç üretiyor. 2.5 litrelik atmosferik BOXER motor ise 182 beygir 238 nm tork güç sunarken iki motorda 8 vitesli manuel mod özellikli Lineartronic CVT şanzımanla alınabilecek.

Araca dair genel bilgileri aktardık. Sırada foto galeri var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }