Oto Kokpit

Makyajlı 2023 Hyundai Palisade Tanıtıldı

Hyundai ailesinin lüks SUV modellerinden Palisade yenilendi. Tasarımsal olarak küçük güncellemeler yaşayan makyajlı Hyundai Palisade, yeni bilgi-eğlence, güvenlik donanımları ve gelişmiş sürücü yardım sistemleriyle geliyor. Ayrıca 2023 Palisade, Wi-Fi erişim noktası özelliğine sahip ilk Hyundai niteliği de kazandı. İşte detaylar…


Makyajlı 2023 Hyundai Palisade

Hyundai Palisade, 2018 yılında ABD pazarı için iki benzinli bir dizel motor seçeneğiyle lanse edildi. Büyük gövde yapısı ve üç koltuklu düzeniyle gelen bu araç aradan geçen 4 yılın sonunda yenilendi. Bir takım güncellemelerle gelen bu aracın makyajlı versiyonuna yakından bakalım.

Makyajlı Hyundai Palisade

Sekiz kişilik oturma düzenine sahip olan yeni Hyundai Palisade kalbinde 3.8 litrelik V6 motora sahip olup 291 beygir 355 nm tork güç üretiyor. 8 ileri otomatik şanzımanlı bu SUV’da HTRAC dört çeker sistemiyle geliyor.

2023 Hyundai Palisade donanımlarına baktığımızda;
20 inçlik çok kollu yeni jantlar,
iç ambiyansta yeni renk seçenekleri,
5 watt’tan 15 watt’a yükseltilen kablosuz şarj özelliği,
Ön Çarpışma-Kaçınma Asistanı,
Kör Nokta Çarpışma-Kaçınma Asistanı,
Uzun Far Asistanı,
Navigasyon tabanlı adaptif hız sabitleyici,
Şerit Takip Asistanı,
Arka Çapraz Trafik Çarpışma-Kaçınma Asistanı,
Uzaktan Akıllı Park Asistanı gibi özellikler bulunuyor.

Makyajlı 2023 Hyundai Palisade Kokpiti

Makyajlı 2023 Hyundai Palisade için genel bilgileri aktardık. Bu araç Türkiye yollarında satışa çıkmadı ve özel sipariş haricinde de getirilmesi mümkün olmayacak. Fakat ABD pazarında yıl içerisinde satışına başlanacak. Sırada foto galeri var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }