Oto Kokpit

Makyajlı 2023 BMW X7 Görüntülendi

Makyajlı 2023 BMW X7 Görüntülendi

BMW’nin en büyük SUV modeli X7 yenileniyor. Prototip haliyle testlerde görüntülenen makyajlı 2023 BMW X7‘nin ön ve arka kısmında ağır kamuflaj bulunduğu için küçükte olsa değişimlere dair izler gizlenmiş.


Makyajlı 2023 BMW X7

BMW X7, 2018 yılında 7 serisinin lüks SUV yüzü olarak tanıtıldı. CLAR platformunda üretilen ve G05 kodlu X5 ile aynı yapıda olan bu araç 5 metreden fazla uzunluğuyla ailenin en uzun modellerinden birisi olarak öne çıkıyor.

Makyajlı 2023 BMW X7 Ne Zaman?

Kamuflajlı haliyle görüntülenen makyajlı BMW X7‘ye dair dış detaylar gizli olsa da tasarıma dair bazı tahminler yapılabiliyor. Fotoğraflara baktığımızda yeni led gündüz farları, bölünerek tasarlanmış yeni ön far düzeni, dev ön ızgara, yenilenmiş ön ve arka tampon değişimlerinin olacağı bariz şekilde görülüyor. Tabi buna ek olarak teknolojik donanımlarda da yenilikler olacaktır. Ayrıca kullanıcıdan gelen negatif değerlendirmelerde dikkate alınarak iyileştirmeler makyajlı X7 ile gelebilir.

Makyajlı 2023 BMW X7 Ne Zaman Çıkacak?

Fotoğraflarda görüntülenen araç Alpina XB7 olduğu söyleniyor. Bu araçta 4.4 litrelik çift turbo beslemeli benzinli motor bulunuyor ve 612 beygir 800 nm tork güç üretiyor. Alman firma bu güçlü V8 motorun varlığını aynı değerlerle koruyacağı yönde bilgiler bulunuyor. Şimdilik 2023 BMW X7 modeline dair aktaracaklarımız bu kadarla sınırlı kalıyor. Gelişmeler oldukça güncellemeye devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }