Oto Kokpit

Makyajlı 2021 Volkswagen Atlas Özellikleri ile Tanıtıldı

2020 Chicago Otomobil fuarında gün yüzüne çıkan 2021 model Volkswagen Atlas, içerisinde birçok özelliği barındırıyor. Model, 276 ve 235 beygir gücünde 2 farklı şekilde üretilecektir. 2 model 8 otomatik vitese sahiptir. Güvenlik sistemlerine sahip model, yolculuğunuzun daha güvenli geçmesini sağlayacak. Dokunmatik ekran, kaliteli aydınlatma, 3 bölgeli klima kontrolü, havalandırma ve ısıtmalı koltuklar gibi birçok özelliğe sahiptir.

Makyajlı 2021 Volkswagen Atlas Teknik Özellikleri

2021 model Volkswagen Atlas, birçok teknolojik özelliği içerisinde barındırması ile müşterilerin ilgi odağı olmuş durumda. Araç içerisinde yer alan Car-Net, araç ile telefon arasında bağlantı kurmanızı sağlıyor. Araç içi Wi-Fi, hotspot, 4G LTE desteği, 4 adede kadar cihaza internet desteği gibi birçok özellik ile gelen Car-Net, yolculukların daha keyifli geçmesini sağlayacak. Güvenliğinizi de düşünen 2021 model Volkswagen Atlas modelinde ileri çarpışma uyarısı, yaya izleme ön yardımı, kör nokta monitörü, arka trafik uyarısı, otonom acil frenleme, dur ve kalk, adaptif hız sabitleyici, şeritin dışına çıkma uyarısı, park mesafe kontrolü, park direksiyon yardımcısı, tepegöz görüş kamerası gibi birçok güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu sayede yolculuğunuzun daha güvenli geçmesi sağlanır. 276 ve 235 beygir gücüne sahip 2 farklı model halinde sunulacak araçlar, 8 vitesli otomatik şanzımana sahip olacak. Araç içerisini incelediğimizde dokunmatik medya sistemi, Fender Premium ses sistemi, ortam aydınlatması, 3 bölgeli klima kontrolü, havalandırmalı ön koltuklar, ısıtmalı arka koltuklar, kablosuz şarj, aracı uzaktan çalıştırma gibi özellikler yer alıyor.

2021 Volkswagen Atlas Kokpiti

Deri koltuklara sahip 2021 model Volkswagen Atlas, geniş araç sevenler için birebir vasıtadır. Araç, LED aydınlatmaya sahip yeni farlara sahiptir. Deri koltuklara sahip model, krem rengi iç tasarımı ile müşterilerini büyülemektedir. Bardak tutucu, dokunmatik ekran, fonksiyonel direksiyon simidi, kaliteli bir aydınlatma ortamı gibi birçok özelliğe sahiptir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

] }