Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2021 Toyota Hilux Özellikleri ile Tanıtıldı

Makyajlı 2021 Toyota Hilux, bir takım yeniliklerle karşımıza çıktı. Çarpıcı yeni tasarımı, son derece güçlü bir 2,8 litrelik güç aktarma organının eklenmesi ve hem şehir içi hem de arazideki üstün performansı ile Avrupa’nın en güçlü arabalarından biri olarak dikkat çekeceğe benziyor.

Makyajlı 2021 Toyota Hilux Özellikleri

Toyota Hilux’un 1 tonluk yük kapasitesi ve 3.5 tonluk çekme kapasitesi, artık 4 tekerlekten çekişli tüm gövde tipleri ile genişletildi. Araba bu denli güçlü tasarlanırken estetikten ve şıklıktan da ödün verilmemiş; Hilux her zaman olduğu gibi heybetli ve gerçekten göze hoş gelen bir tasarıma sahip. Araç ayrıca sağlamlığını güçlendirmesinin yanında yeni cesur ve güçlü gözüken üç boyutlu ızgarası ve ön tampon farklılığıyla yenilenen bir tasarıma sahip. Araç yeni renk seçenekleri ve siyah 18 inçlik alaşım jantlarının yenilenen tasarımıyla sürücülerin beğenisine sunulmuş vaziyette.

Makyajlı 2021 Toyota Hilux Fotoğrafları

2021 Toyota Hilux sahip olduğu 2.8 litrelik motoruyla 204 ps 500 Nm tork güç üretiyor. Bu güçlü araç 0’dan 100 km/s hıza tam 10 saniyelik bir sürede ulaşıyor. Ayrıca 2.8 litrelik güç aktarma organı, 4 tekerlekten çekişli 6 ileri manuel veya 6 ileri otomatik şanzıman seçenekleriyle piyasaya sürülüyor. Araç yenilenen özellikleri ile birlikte sürüş konforunu arttırmayı hedeflerken aynı zamanda efsanevi off-road yeteneklerini de koruyor. Bahsettiğimiz konfot, süspansiyon ve hidrolik direksiyon sistemlerindeki iyileştirmeler sayesinde arttırılmış.

Makyajlı 2021 Toyota Hilux Kokpiti

Yenilenen tasarım ön ızgara, tampon, çamurluk, kapı kolu, tekerlek ve bagaj kapağı gibi ayrıntıları da içeriyor. Bu güçlü aracın satış tarihleri ise çok yakın. 2020 yılının Temmuz ayında Doğu Avrupa’da piyasaya sürülecek olan makyajlı Toyota Hilux, yine 2020 yılının Ekim ayında ise Batı Avrupa’daki arazi araçlarını sevenlerin beğenisine sunulacak ve satışına başlanacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git