Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2021 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet Özellikleri ile Tanıtıldı

Lüks araçlardan hoşlananların en sevdikleri firmalardan olan Mercedes-Benz, yaptıkları yeniliklerle sevenlerini memnun etmeye devam ediyor. Az fakat öz değişimleriyle piyasaya sunulan Makyajlı 2021 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet özellikleri ile tanıtıldı. Araç daha teknolojik ve çekici bir hal almışa benziyor. Mercedes ve üstü açık araba sevenlerin 1 numarası haline geleceğe benzeyen yeni tasarımlı Cabriolet, 2020 sonbaharında Avrupa’daki satış noktalarında sahne almaya başlayacak.


Makyajlı 2021 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet

Araç, yapılan minik değişimlerle daha sportif ve şık bir hal almış. Tüm LED farların içleri yeniden düzenlenmiş. Sadece görselde değil; aracın içindeki teknolojide de değişimlere gidilmiş. Araç içinde yeni nesil sürüş destek sistemleri ve bilgi eğlence sistemi MBUX yer almakta. Klasik kumaş tavanlı 2021 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet, çekiciliğinin yanında ferahlığı ve konforunu da getiriyor.

Makyajlı 2021 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet Teknik Özellikleri

Araç, URBAN GUARD koruma sistemi ile birlikte çok daha güvenli bir hal almış denilebilir. Bu sistem sayesinde araç hırsızlardan ve/veya hırsızların vereceği hasarlardan korunabilecek. Bu gibi durumlarda URBAN GUARD sistemi sayesinde araçtan bilgi alabileceksiniz. Eğer daha üst URBAN GUARD sistemleri tercih ederseniz, hırsızlar takip sistemini devre dışı bıraksalar bile sistem polisle işbirliği içerisinde çalışabilecek ve aracın konumu rahatlıkla bulunabilecek.

Makyajlı 2021 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet Kokpiti

Yeni iki kapılı modellerde ilk kez entegre marş alternatörü ile donatılmış 265 ps gücünde 4 silindirli dizel motorun üst versiyonu da görülebiliyor. EQ Boost olarak bilinen motorun ilk turundan itibaren sağlanan ekstra güç, 15 kW ve 180 Nm’ye kadar çıkarken bu sayede sürüş keyfi de üst seviyelere taşınabiliyor. Yapılan değişimlerle daha güçlü, hızlı ve estetik bir hale getirilen bu üstü açık canavar, 2020 sonbaharının ardından Avrupa’daki rakiplerini kıskandıracağa benziyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git