Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2021 Land Rover Defender 90 Özellikleri ile Tanıtıldı

21.yüzyıl şartları için, yeniden tasarlanan 2021 Land Rover Defender 90, gelişmiş arazi teknolojileri ile 21. Yüzyıl macerasını yeniden tanıtıyor. Land Rover’ın o alışıldık ruhuna sahip çıkan model, Defender 110’daki yetenekleri koruyan 90, daha kompakt ve kısa dingil açıklığına sahip.

Makyajlı 2021 Land Rover Defender 90

Yalnızca 2021 Land Rover Defender 90 için geliştirilmiş benzersiz renk seçenekleri ile öne çıkan modelde, X ve Core araçları arasında farklılık yaratabilmek adına, arka ve ön kızak tavalarında ve diğer ayrıntılı dış parçaların kaplamalarında Starlight saten kullanılmış.

İç mekan için de oldukça özenli tasarımlara sahip Defender 90 için, yüksek kalitesi Windsor Deri kaplamalar, Miko süet kumaş ile eşleştirilmiş. Daha doğal bir vurgu yaratabilmek adına, ceviz ve koyu meşe kaplamalar arasında seçim şansı bırakılmış. Yine aşırı dış mekan aktiviteleri için tercih edilen Robustec malzeme, iç mekanda kendisine yer bulmakta. Yumuşaklık ve dayanıklılığı bira araya getirerek, hem göze hem de duyulara hip etmeyi amaçlayan Defender, premium bir off-road özelliklerini sonuna kadar kullanıyor.

2021 Land Rover Defender 90 Fotoğrafları

Batarya, soğutma sistemleri gibi ekipmanların yerlerini değiştirerek, 0.8 inçlik bir yerden yükseklik farkı elde edilmiş, 31 derece kırılma ve 40 derece ayrılma açısı ile arazi şartlarında oldukça yüksek performans sunuyor.

İki tip motor seçeneği ile birlikte gelen model, dört silindirli turbosarjlı P300 ya da hafif hibrit seçenekli P400 tipi motoru tercih edebilirler.

P400 motorda, altı silindirli benzinli motora, 48 Voltluk iyon pilli elektrik motorları eşlik ediyor. Zf tip otomatik şanzıman, hem arazi hem de asfalt koşullarında güç geçişlerini oldukça dengeli bir şekilde aktarabiliyor.

2021 Land Rover Defender 90 Kokpiti

Çok yönlü yükleme alanları, tavan ağırlık taşıma kapasitesi, 3700 kg’lık çekme yükü ile, açık hava maceracılarına oldukça farklı deneyimler sunan Defender, arka kapının içindeki anahtar paneli sayesinde, elektrikli havalı süspansiyonların yüksekliğinin ayarlanma şansını da sağlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git