Oto Kokpit

Makyajlı 2021 Jaguar F-Type Görüntülendi

Makyajlı 2021 Jaguar F-Type Görüntülendi

Jaguar ailesinin sportif yüzü F-Type yenileniyor. Makyajlı 2021 Jaguar F-Type olarak yollara çıkacak olan bu araç dışta ve içte bir takım değişimler yaşayacak. Ayrıca motor kısmında güç bakımından artış olacağı da düşünülüyor. İşte detaylar…

Makyajlı 2021 Jaguar F-Type

Jaguar F-Type, 2013 yılında yollara çıktı. Jaguar XJ 41’in devamı olarak gelen bu araç 6 yıldır yollarda ve yüzünü eskitti. Artık yenilenme zamanı geldi. Jaguar firması da bu aracı facelift yüzünü hazırladı ve prototip modeliyle testlere aldı.

Makyajlı 2021 Jaguar F-Type Ne Zaman Çıkacak?

Casus kameralara yakalanan Makyajlı 2021 Jaguar F-Type birçok yeniliği beraberinde getirecek. Kamuflajlı görsellere baktığımızda far yapısının incelip daraldığını görebilirsiniz. Arka kısımda ise egzoz sayısı dörde çıkıyor ve sağlı sollu olarak dağıtılmış. Yaşam kısmına dair bilgi yoktur ama büyük bir ihtimal dijital gösterge ve dijital kumanda panelleri kullanılabilir.

2021 Jaguar F-Type

Tabi söz konusu Jaguar F-Type olunca motor üzerindeki değişim daha fazla merak ediliyor. Fakat bu konuda henüz bilgi yoktur. Yinede tahminde bulunmak gerekirse 2021 Jaguar F-Type SVR modelinin 600 beygir üzerinde güç üretmesi bekleniyor. Şimdilik bu spor otomobil araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.