Oto Kokpit

Makyajlı 2021 Jaguar F-Pace Özellikleri ile Tanıtıldı

Özenle hazırlanmış ve tamamen yenilenmiş iç mekanı, sıralı dört ve altı silindirli motor seçeneklerini ve ödüllü dış tasarımını birleştiren yeni F-Pace, SUV segmentine performans çıktıları ile giriş yapıyor.

Makyajlı 2021 Jaguar F-Pace Özellikleri

Aydınlatma teknolojisini sonuna kadar kullanan bu model, öndeki yolu değerlendirerek, yaklaşan trafik ya da trafik işaretlerinin görselliğini arttırmak için, uzun huzmeli farları otomatik olarak açıyor. Değişken huzme seçeneği ile, görüşü optimize ediyor ve diğer sürücülerin de dikkatini dağıtmadan yolu en ideal şekilde aydınlatıyor.

Kalite ve estetikten ödün vermeyen iç mekanda, 11.4 inç kavisli cam dokunmatik ekran, 12.3 inç interaktif sürücü göstergesi, ahşap ve alüminyum kaplamalar, lazerle şekillendirilmiş hoparlör perdeleri, Jaguar Drive Control’ün metalik döner kadranı gibi detaylar, ayrıntılara verilen önemi bir kez daha göz önüne getiriyor.

Makyajlı 2021 Jaguar F-Pace Kokpiti

Motor seçeneklerinde oldukça farklı ihtiyaçlar göz önüne alınarak çeşitlilik sağlanmış. Dört çekerden çekiş ve sekiz ileri otomatik şanzıman F-Pace modellerinde standart hale getirilirmiş.

Dizel motor seçeneklerinde 163PS, 2.0 litre, 204PS, 2.0 litre, 300PS, 3.0 litre motor tipleri ve benzinli modellerde ise; 250PS 2.0 litre, 400PS, 3.0 litre ve 404PS, 2.0 litre seçenekler sunuluyor.

Yeni hafif hibrit seçeneğinde, 2.0 litrelik dört silindirli benzinli motor, elektrik motoruyla birleştirilerek 640 nm tork ve 404 PS güç üretebilen bir performans canavarı karşımıza çıkıyor. Bu motorla, 0-96 km/s hızlanma süresi 5.0 saniye gibi bir sürede karşılanırken, CO2 emisyonu 49g/km seviyelerine çekilmiş durumda. Ayrıca 53 km’lik bir mesafeyi sadece elektrik enerjisi kullanılarak alabilen bu yeni tip yarı hibrit motor, hızlı şarj özelliği sayesinde 30 dakikada yüzde 80 şarj seviyesine gelebiliyor.

Makyajlı 2021 Jaguar F-Pace Donanımları

Oldukça yeterli motor seçenekleri, dış ve iç tasarımdaki bütünleşik Jaguar karakterini yansıtan tasarım detayları, üstün yol tutuş ve güvenlik sistemleri ile birlikte F-Pace, albenisi yüksek araçlar kategorisinde yerini sağlama almış bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.