Oto Kokpit

Makyajlı 2021 Hyundai Kona Özellikleri ile Tanıtıldı

Adblue iptali - Arıza tespit cihazı - Ecuemulators

2017 yılında tanıtıldığından beri Avrupa’da birçok ödülü kapan alt SUV segmentinin başarılı temsilcisi 2021 Hyundai Kona, Avrupalı müşterileri için stil yeniledi.

Makyajlı 2021 Hyundai Kona Özellikleri

Geliştirildiği günden beri ilk defa sportif bir sürüme sahip olan yeni Hyundai Kona, aynı zamanda gelişmiş bir güç aktarımı ve verimli yakıt performansı dengesi ile göz dolduruyor.

Birkaç farklı motor seçeneği ile birlikte satışa sunulacak modelde, zirveyi 198 PS güç üreten, 7 ileri çift kavramalı şanzımana sahip 1.6 litre T-GDI motor alıyor.

Makyajlı 2021 Hyundai Kona Teknik Özellikleri

Yakıt ekonomisini düşünen kullanıcılar için, hafif hibrit modelleri ile öne çıkan Kona’da, 48 voltluk, 1.6 litre dizel 136PS ve 1.0 litre 120 PS güç üreten benzinli olmak üzere iki farklı motor seçeneği daha mevcut.

Tam hibrit teknolojisini ise, 1.6 litre GDI motoru ve elektrik motorunun 141 PS gücüyle yakalıyor. İki ve dört çekerden çekiş özellikleri opsiyonel sunulan yeni modelde iç ve dış trim özellikleriyle de kullanıcılara sportif ve ekonomik sürüşü bir arada sunuyor.

Sportif ve ilerici bir yaklaşımla tasarlanan bu yeni modelde iç mekanda ferahlık katacak özellikler ön plana çıkıyor. Gösterge paneli genişletilip, 10.25 inçlik kumanda ekranı ile birlikte daha modern bir görüntüye kavuşan Kona için, oldukça cazip koltuk ve döşeme kaplama seçenekleri de sunuluyor.

Makyajlı 2021 Hyundai Kona İçi

Öncü kalkış asistanı, yaya ve bisiklet uyarı sistemi, şerit takip sistemi gibi güvenlik yeniliklerini beraberinde taşıyan bu modelde, oldukça yeni bir özellik olan arka koltukta birisinin varlığını sürücü araçtan çıktıktan sonra uyaran sistem de geliştirilmiş. Ayrıca hava yastıkları açıldığında ya da yardım tuşuna basıldığında, acil servisleri otomatik arayan sistem de yeni Kona’ya eklenen güvenlik özellikleri arasında yerini alıyor.

Kona hibritin, galerilerde yerini bulması 2021 başlarını bulacakken, N line ve Kona modeli yıl sonuna doğru kullanıcılarına ulaştırılacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.