Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2021 Hyundai i30 Görüntülendi

Hyundai ailesinin C kompakt hatchback sınıftaki temsilcisi iki sene önce üçüncü nesline kavuşmuştu. Şimdi ise makyajlı Hyundai i30 yollara çıkmaya hazırlanıyor. Prototip haliyle testlerde görüntülenen bu araç önümüzdeki seneden itibaren detaylanacak. Gelin yazının devamına geçelim.


Makyajlı 2021 Hyundai i30

Hyundai i30 ile 2007 yılında FD kodlu kasasıyla tanışmıştık. İlk versiyonun tasarımı pek beğenilmedi ama verimli bir araçtı. 2011 yılında GD kodlu ikinci nesil gelince Hyundai kullanıcılarının kalbini tam 12’den vurdu. Bu araç ilgi gördü, sevildi ve özellikle dizel motorun Türkiye’ye gelmesiyle daha da satışlarını artırdı. 2015 yılındaki makyajla en ideal haline gelse de rakipleri çok gelişmişti. 2017 yılı Hyundai i30 için devrim oldu. Araç tepeden tırnağa değişti. Kasa hafifledi, yeni motor seçenekleri getirildi ve araç daha verimli oldu. Ayrıca N serisinin tanıtılmasıyla marka bu araçla iyice prestij kazandı. Fakat yıl 2019 ve Hyundai i30’un rakipleri kendisini çok geliştirdi. Şimdi makyaj zamanı…

Makyajlı 2021 Hyundai i30 Ne Zaman Çıkacak?

Kamuflajlı şekilde casus kameralara yansıyan makyajlı 2021 Hyundai i30 pek iz vermemeye çalışsa da önde yeni sis farlarının arkada ise led stop grubunun büyük yenilik oluşturacağı görülüyor. Motor konusunda ise bildiğimiz turbo benzinli ve dizel üniteler yerini koruyacak. Ayrıca hibrit ünitelerin eklenmesi gündeme geldi. Ayrıca Makyajlı 2021 Hyundai i30 da multimedya ekranı üzerinde güncelleme yapılması, sürüş destek asistanlarının yenilenmesi ve yenilerinin eklenmesi de gerçekleşebilir. Şimdilik birçok konu tahminden öteye gitmediği için bir süre daha beklemede kalacağız. Araçla ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağım.

Makyajlı 2021 Hyundai i30 Ne Zaman?

Etiketler:

Makyajlı 2021 Hyundai i30 Görüntülendi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ali dedi ki:

    bu makyaj pek olmamış sanki :((

Sayfa başına git