Oto Kokpit

Makyajlı 2021 Fiat Egea Görüntülendi

Makyajlı 2021 Fiat Egea Görüntülendi

Fiat’ın kompakt C sınıftaki güçlü temsilcisi Egea, makyajlı versiyonu ile yollara çıkmaya hazırlanıyor. Prototip versiyonuyla casus kameralardan kaçamayan yeni Egea‘nın dışı ve kokpiti görüntülendi. İşte detaylar…


Makyajlı 2021 Fiat Egea

Fiat Egea, Avrupa’daki adı Tipo olan araç, 215 yılında karşımıza çıkmıştı. Ülkemizde Egea olarka adlandırılan bu araç Bursa’daki TOFAŞ fabrikasında hayat bulmuştu. Sedan hatchback ve vagon karoserleri ile üretilen Egea, Linea’nın yerinin çok iyi şekilde doldurdu ve markanın en çok satan araçlar arasına girdi. 5 yıl içerisinde 1 milyona yakın adette satış gerçekleştiren Fiat Egea’nın yüzü eskidi ve yenilenme zamanı geldi.

2021 Fiat Egea

Prototip versiyonu ile casus kameralara yakalanan yeni Fiat Egea belirgin değişimlerle kullanıcı karşısına çıkacak. Şuan araca dair herhangi net bilgi bulunmuyor. Fakat fotoğraflara baktığımızda led farlar, gri tampon eki ile sportif bir kimlik görünüyor. Bu da yeni Egea’daki Cross seçeneğini de düşündürüyor. FAkat bu konuda kesin konuşmak için çok erken.

Makyajlı 2021 Fiat Egea‘nın yaşam alanına dair de iki farklı görsel var. Bunları ele aldığımızda son zamanların iç tasarım trendleri arasına iyice yerleşen dijital gösterge panelinin bu otomobile de entegre edildiğini görüyoruz. Bu değişim yeni Egea’ya önemli değer katacak. Öte yandan orta kısımdaki multimedya ekranı da büyümüş. Bolca parmak izinin olduğu bu ekranın alt yapısında da güncellemelerin olacağını düşünüyorum.

Yeni Fiat Egea Ne Zaman Çıkacak?

Tabi bunların yanı sıra yeni Egea’nın motor seçenekleri de güncel emisyon normlarına göre değerlendirilip kullanıcı karşısına çıkarılacaktır. Şimdilik araç hakkında aktaracaklarım bu kadar. Gelişmeler için takipte kalınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.