Sürücü Kursları Rehberi

Makyajlı 2021 BMW 5 Serisi Touring Özellikleri İle Tanıtıldı

TURKOILMARKET | Madeni Yağlar, Motor Yağ ve Hava Filtreleri, Oto Bakım

BMW, sevenleri bir süredir merakla firmadan yeni bir haber bekliyordu ve nihayet o haber geldi. Makyajlı 2021 BMW 5 serisi Touring gün yüzüne çıktı. Makyajlı 5 serisinin stop grafiklerinde ve çerçevelerinde daha belirgin bir görsele geçildi ayrıca farlar da iki katmanlı bir şekilde dizayn edildi. Kişisel bir araç olarak da bir aile arabası olarak da kullanılan BMW 5 serisi Touring, şık görüntüsü ve yeni özellikleri ile birlikte BMW sevenlerin beğenisine sunulmuş oldu.

Makyajlı 2021 BMW 5 Serisi Touring

Aracın içindeki değişimler ve küçük dokunuşlar da sürücüleri son derece mutlu edecek cinsten. Araçtaki deri kaplı direksiyon simidindeki kumandalar elden geçirilmiş ve 5 Serisi Touring’in fonksiyon listesine M çok fonksiyonlu koltuk ve koltuk döşemeleri de eklenmiş. Sadece görsel bir değişimden de söz etmiyoruz; teknolojik anlamda da araçta bir hayli değişim var. 5 Serisi’nin yeni aracında yine opsiyon olarak sunulan sürüş asistanı olan Driving Assistant ile daha güvenilir sürüş deneyimleri yaşayabilmek mümkün. Ayrıca bu yeni versiyonda araç kendini bulunduğu şeridin en güvenli ve doğru konumuna yerleştirebiliyor. 50 metreye kadar da Park Asistanı sayesinde direksiyonu devralıyor ve size gerçekten eğlenceli ve konforlu bir deneyim sunuyor.

2021 BMW 5 Serisi Touring Özellikleri

Ayrıca yeni Touring’ler “hibrit” bir hal alıyor. Güçlü motorunun yanı sıra elektrikli motora da sahip olan 5 Serisi Touring, motoru aracın genişliğinden ödün vermeyecek şekilde konumlandırmış. Arkadaki geniş koltukların altında olan elektrik motoru sayesinde yeni BMW 530e Touring 58 – 62 km, yeni BMW 530e xDrive Touring ise 53 – 56 km elektrik menziline sahip hale geliyor. Bu sayede şehir içinde herhangi bir zararlı üretimden kaçınarak yüzde yüz elektrikle kilometrelerce seyahat edebilirsiniz. Yeni BMW 5 Serisi Touring ile birlikte sadece güçlü ve konforlu bir şekilde seyahat etmenin yanı sıra çevreye de zarar vermekten rahatlıkla kaçına bileceksiniz. BMW bu hamlesi ile birlikte hem geleceğin teknolojisine bir adım daha yaklaşmış oluyor hem de çevre dostu bir otomobil firması olduğunu tekrar kanıtlıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git