Makyajlı 2019 Yeni Porsche Macan Görüntülendi

jantilmen

Kompakt SUV sınıfının premium kesiminde yer alan Porsche Macan yenileniyor. 2014 yılında yollara çıkan 5 kapılı lüks SUV, aradan geçen 3 yılın ardından facelift yüzüyle yollara çıkmaya hazırlanıyor. Prototip modeli biten Makyajlı Yeni Porsche Macan, test sürüşündeyken casus kameralara yakalandı. İşte detaylar…

Makyajlı 2019 Yeni Porsche Macan

Makyajlı 2019 Yeni Porsche Macan, ailenin büyüklerinden Panamera modelinin yeni yüzünden detaylar alarak güncelleniyor. Bu alıntıları dış tasarımda yapmadı. Zaten kamuflajlı dememe bakmayın. Fotoğraflardaki test aracında sadece arka stoplar açık bırakılmış. O da zaten az çok nasıl bir yüze sahip olduğu belli oluyor. Yeni panamera’dan alıntı yapılacak kısım yaşam alanında olacağı söyleniyor. Ledli iç mekan aydınlatmasından yeni kapasitif multimedya ekranına kadar birçok özelliği alacak olan Makyajlı Porsche Macan modelinde, PHEV V6 ünitenin de kullanılması bekleniyor. PHEV V6 ünite şuan güncel Cayenne modelinde kullanılıyor ve 3.0 litrelik V6 benzinli 333 ps güç üreten motorla birlikte çalışan elektrikli üniteyle toplam 416 ps güç sunuyor. Bu motorun minimize şekilde Makyajlı Macan modelinde kullanılması düşünülüyor.

Makyajlı Porsche Macan Ne Zaman Çıkacak

Aktardığım bilgilere şuanlık ekleyeceklerim yoktur. Gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğim. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git